Тимошенко шантажує власний народ заявами про третю революцію, – Матчук

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Заява кандидата у президенти України Юлії Тимошенко про те, що у разі її програшу на виборах на Україну чекає третя революція, виглядає як шантаж і погрози народу України.

Таке переконання в ефірі каналу ТВі висловив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Віктор Матчук.

«Мені здається, це перебір. Виглядає так, ніби вона погрожує народу України, якому і так зараз несолодко: якщо ви не оберете мене, то вам буде ще гірше, ніж зараз», – сказав Матчук.

За його словами, політик не має права шантажувати власний народ, тим більше у такий скрутний для держави час. «Це виглядає приблизно так: одружись на мені, а якщо ні – то я тобі морду роздеру», – вважає він.

На думку Матчука, такі заяви можуть ще більше розхитати ситуацію в Україні, яка зараз як ніколи потребує спокою і врівноваженості політиків.

«Але хочу заспокоїти всіх – не підніме Юлія Володимирівна ніякої третьої революції. Цього не буде», – сказав Матчук. За його словами, такий висновок можна зробити хоча б із того, яка кількість людей вийшла на вулиці на захист Тимошенко під Печерським судом і в’язницею у Харкові.

(джерело ZIK)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.