ТЕРПІННЮ ВАСИЛЬКІВЦІВ ПРИХОДИТЬ КРАЙ

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24 листопада цього року у Василькові відбувся бага­толюдний мітинг. Майже пів­тисячі васильківців активно протестували проти грабіж­ницьких тарифів на кому­нальні послуги.

Місцева влада самовільно та незаконно майже на 70% підняла тарифи на опалення. Тепер за квартиру 50 кв. м. мешканці міста в загальній сумі повинні сплачувати май­же 1 000 гривень.

У проведенні мітингу ак­тивну участь взяла міська організація політичної пар­тії «Нова політика». Її голова Анатолій Боровик, виступаю­чи перед васильківцями за­уважив, що непрофесійні, гра­біжницькі дії васильківської влади на чолі з Сергієм Іва­щенком довели місто до сис­темної кризи.

«На сьогодні дотла погра­бовано землі, здійснюються махінації з бюджетними ко­штами, повний хаос панує в комунальному господарстві. Тотальна корупція привела до того, що в місто не поступа­ють інвестиції, цей показник у 18 разів на душу населення нижчий, ніж у середньому по області. Відтак місто втратило майбутнє. Пограбувавши все, що можна, Сергій Іващенко разом зі своїм оточенням грабує мешканців міста через надвисокі тарифи» — заявив Анатолій Павлович.

Як показав мітинг, терпін­ню васильківців приходить край.

У своїй резолюції учасники мітингу прийняли рішення за­просити голову Київської об­ласної державної адміністра­ції Анатолія Присяжнюка для відкритої зустрічі з васильків­цями.

Громадсько-політична газета

Київської області «Київський кур’єр» №7

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.