Тарифомору — НІ!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24 листопада ц.р. біля приміщеня міськвиконкому за ініціативи КПУ відбувся мітинг мешканців міста Василькова з вимогою відмінити незаконне рішення МВК щодо встановлення тарифів на комунальні послуги.

Учасники мітингу (а їх було більше 400 чоловік) одностайно проголосували за запропоновану керівником місцевої організації КПУ С. Пашкевичем резолюцію з цього питання, текст якої було офіційно вручено представникам влади. За пропозицією Г. Летвиненко на мітингу було прийнято рішення про вимогу до глови КОДА А. Присяжнюка прибути до Василькова та зустрітися з його мешканцями.

Учасники мітингу також одноголосно підтримали пропозицію голови ГО «Рідне місто», голови ВМО ПП «Нова політика» А. Боровика про доручення місцевим осередкам громадських організацій та політичних партій, які брали участь у мітингу підготувати та відправити відповідні звернення до Генерального Прокурора України, Міністра внутрішніх справ, голови обласної партійної організації Партії регіонів та ін.

Учасники мітингу відмовилися вислухати Скибу (заступника Іващенка), вимагаючи, щоб на всі їхні питання відповідав особисто Іващенко.

Тарифомору — НІ!: 1 комментарий

  1. Пекарский 01.12.2011 at 09:27

    Анатолий Павлович! 400 это перебор, а 100 как раз. Если Вы будете настаивать, то я отошлю медленный общий план,на котором можно посчитать количество людей, в областной совет Компартии. И в чем «неправдивость» показанного. Я что вставил в отчет того ,что не было или дал свой комментарий. Текст письма Прысяжнюку никто не голосовал. Будьте обьективны и народ еще больше к Вам потянется.

    Директор ТОВ ТРК ВТМ Пекарский М.Л.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.