Тарифи європейські, зарплата і пенсії українські...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З липня ц.р. стрімко зросли тарифи на комунальні послуги. Так, на 40% зросла плата за опалення і гарячу воду, на 50% — за холодне водопостачання і водовідведення, на 10-40% в залежності від обсягів споживання підвищились тарифи на електроенергію. У 2015 р. тарифи обіцяють підвищити ще на 30-40 відсотків.

 

Порядок  компенсація втрат населення від підвищення комунальних тарифів передбачено Постановою Кабміну від 05.04.2014 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищ5ення цін і тарифів на комунальні послуги». Постановою визначено, що право на отримання компенсації мають сім"ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні 6 місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім"ї — близько 1190 грн. на одну особу.

 

Для призначення компенсації  до органу соціального захисту населення необхідно подати відповідну заяву, довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, довідки про доходи кожної зареєстрованої у цьому приміщенні особи та пред"явити паспорт.

 

Уже попередні підрахунки показують, що в опалювальний період за квартиру площею 50 м.кв., в якій проживає 4 особи прийдеться заплатити майже 2000 грн. Зважаючи на тотальне підвищення цін на предмети першої необхідності, можна передбачити, що багатьох з нас чекає холодна і голодна зима...

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.