«Тактик і стратег» Пальоха...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В 4 номері газети «Васильківські вісті» під заголовком «Без тактики і стратегії будь-які зусилля марні» депутат міської ради Р. Пальоха серед іншого пише про  протистояння значної частини депутатів і міського голови. Основною причиною такого протистояння він бачить небажання Сабова бачити на посаді секретаря ради О.Скибу.

Очевидно, Пальоха, в силу різних причин, просто нездатен системно оцінити сьогоднішню ситуацію у Василькові. Перекладаючи всю відповідальність за «непорозуміння» у владі на Сабова, він не розуміє, що конфлікти між депутатами і міським головою були закладені набагато раніше.

Нагадаємо Пальосі, якщо він не знає, що у 2010 році депутатський корпус «формувався» «під Іващенка». Як відомо, тоді МВК не допустила до виборів більше сотні кандидатів в депутати, а деякі депутати стали ними внаслідок приписки голосів виборців.

Рекомендуємо Пальосі поговорити на цю тему з Крикуновим або Мосійчуком.  Вони «в курсє».

Не дивно, що після виборів переважна більшість депутатів, відома, як «ковбої з Болівару», вірою і правдою служили Сергію Григоровичу. Правда, таке «служіння» не в останню чергу привело до дострокового припинення повноважень останнього.

Після відставки Іващенка, «ковбої» змушені були миритися з Сабадашем, оскільки тоді боялися адмінресурсу і зважали на певний авторитет Сабадаша серед виборців Василькова.

Пальоха також не розуміє, або не хоче розуміти, що однією з причин конфронтації у владі є відмова Сабова «співпрацювати» з певними бізнесовими групами, справи яких при Іващенку «процвітали». Не є таємницею, що деякі депутати визначають свою позицію з огляду на цих людей.

Так що, названа «тактиком і стратегом» Пальохою причина негараздів у владі є надто поверховою і далеко не головною. За питання «Скиби» зривати сесії, не призначати заступників міського голови, керуючого справами, влаштовувати обструкцію міському голові?

Цілком зрозуміло, що «ковбої», оголошуючи війну Сабову, насамперед оголошують війну всім мешканцям Василькова. І серед цих «ковбоїв» не останній «тактик і стратег» Пальоха.

Переконані,що на наступних місцевих виборах васильківці зроблять все, щоб щоб жоден з «ковбоїв з Болівару», в т.ч. і Палюха, не стали депутатами міськради наступного скликання.

Очевидно, що і  Сабов вже втратив всі шанси нову перемогти на виборах міського голови, бо і він несе значну частину відповідальності за безлад у нинішній васильківській владі...

«Тактик і стратег» Пальоха...: 4 комментария

 1. Олег 10.05.2015 at 22:23

  Палыч, Скиба сейчас стал героем. Это факт, который есть. Кого-то это устраивает, кого-то задевает, кто-то от зависти кочевряжиться, но факт есть факт. Это реальность, которую нужно принять. И нежелание Сабова принять это и забыть старые обиды — это маленькая месть мелкой злобной вонючки, которая злопамятна и шкодлива. В этом весь Сабов и все его морально уродство. В стране война, а жук вонючка все равно требует уважения к своей вонючести. А никто не уважает и всем смешно. А, вонючке обидно и она еще больше воняет и очень хочет уважения. Распоряжения от злобы штампует глупые, а их в суде отменяют. И никто вонючку не поддерживает и никому вонючка не нужна. Палыч, что у Сабова кто-то что-то просит? Нет. С ним никто вообще дел никаких иметь не хочет.

 2. admin 11.05.2015 at 08:27

  Олегу: — Ви в дечому маєте рацію. Але, якщо Сабов такий, то депутати повинні бути розумнішими. Проте відношення людей у Василькові до переважної більшості депутатів таке ж, яке, за Вашими словами, у них до Сабова. Бо всі розуміють, хто вони є насправді.

 3. Олег 11.05.2015 at 13:40

  Какое бы не было отношение к депутатам, но с этими нехорошими депутатами умудрялись работать до Сабова.

  Иващенко работал, Гладкова работала, Скиба раотал, Сабадаш работал, Сиранчук работал. И у всех работать как-то получалось, что-то выходило и даже результаты были. Конечно можно критиковать работу, но хоть что-то каждый делал, только Сабов ничего не может, но хочет. У одного Сабова работать не выходит, депутаты мешают. Может у Сабова танцевать выйдет хорошо.

  Или танцевать ему тоже что-то мешает?

  Мое мнение — Сабову неплохо было бы пройти психиатрическое освидетельствование. Вдруг он просто больной человек. Тогда конечно никакой критики. Нужно лечить.

 4. admin 11.05.2015 at 14:59

  Олегу: — Ви що, хочете, щоб ми розповіли, як Іващенко «работал» з депутатами?..

  Який би Сабов не був, депутати повинні брати участь у роботі сесії. Для цього їх обирали виборці. Правда не всіх. Декому МВК під Вашим керівництвом допомогла. Чи не так?..Ви ж людина достатньо розумна, тому повинна розуміти, що однобічна критика Сабова, без об"єктивної оцінки депутатів, значно знижує ефективність такої критики. Яскравий приклад цього — огульна критика Сабова на одному з місцевих сайтів, яку ніхто всерйоз вже не сприймає...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.