Проблеми більше немає.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.06.  З появою у Василькові Управляючої компанії з Обухова проблема прибирання сміття навколо місць його зберігання у В.М №11 зникла.        11.04.   Навколо місць збирання сміття у в.м №11 страшенний бардак. Такого навіть при ЖЕКу не було.

Сподіваємось що начальник В. Куць не поліниться побачити цей бардак на власні очі...

Проблеми більше немає.: 14 комментариев

 1. stork 11.04.2018 at 19:11

  При ЖЕКу як раз був порядок. На вила таких керманичів!

 2. Олег Шторм 12.04.2018 at 00:01

  Шановний адмін!

  Ви побачили «страшний бардак» тільки у військовому містечку. А насправді, безлад навколо сміттезбиральних майданчиків по всьому місту і це видно неозброєним оком. Куць займається тільки вивозом сміття, прибирати біля контейнерів повинні двірники. А двірники вже попереджені відділом кадрів ККП про звільнення з роботи у зв'язку із реорганізацію підприємства з 10 червня. Тому прибірання їм «по барабану»))

  Ось така петрушка...

 3. Патріот 12.04.2018 at 09:20

  Навколо місць збирання сміття це якраз і Є бардак в роботі Жеку...

 4. Таня 12.04.2018 at 09:31

  Подивіться на територію біля так званого Жеку в в\м і все стане на свої місця. Я кожного дня спостерігаю з вікна як наші працівники Жеку йдуть на свою дільницю та спотикаються об сміття навколо себе, а керівники Жеку очі закрили ніби нічого не відбувається страшного та розповідають по телебаченню як в них все чисто та гарно. Ганьба начальнику та його свиті. А сміття вивозять вчасно порівняно з тим як це робив Жек.

 5. Антивирус 12.04.2018 at 14:31

  А постесняюся спросить — как такое может быть при самой лучшей Раде за все каденции и «самом-самом» мере города?

  Может пора уже ,админ, давать адекватную оценку и руководству города и руководителям городских учреждений?

 6. Кузя 12.04.2018 at 21:18

  Антивірусу, а такі гарні працівники як Гофман, Лахманюк, Рослік, Диптан, які очолюють основні напрямки в роботі Жека залишилися в спадок від Іващенка і їх ніхто не вижене, бо вони знають як вкрасти та пустити дим в очі, що вони не замінні працівники. Як працювали при Іващенку так і зараз працюють і будуть працювати при любій владі. Тому наше місто таке брудне та води все літо не має. Реформатора не має у владі, який мав би давно замінити цих нафталінових працівників. НАЖАЛЬ!!!

 7. Кузя 13.04.2018 at 10:13

  Адмін, чому не публікуєте мій коментар??мабуть хтось з перерахованих одіозних працівників Ваш товариш??чи Ви так "прагнете " щоб був порядок в місті?хотіли Куця нагнути , а тут благоустрій об...ся??

 8. Кузя 13.04.2018 at 16:52

  Вибачте, мабуть помилився.

 9. Валентина Іванівна 14.04.2018 at 09:28

  Підтримую Тетяна,сама живу в військовому містечку та нещодавно спостерігала цікаву картину. Біля нашого дому пиляли та дробили гілля дерев, про яке ми два роки клопотали перед владою і нарешті дочекалися. Але мене здивувало те, що цілий день поки робітники виконували свою роботу біля них на лавці сиділа їх начальниця і вибачте на слові, в носі копирсалася або в телефоні. Невже в обовязки керівника дільниці входить бути пасивним глядачем за роботою робочих, адже це можна зробити по закінченню виконаних робіт. А вона цілий божий день просидів на лавці, а поруч біля дільниці Жеку не прибрана територія, яку зафіксували небайдужі люди? До двірників претензій немає, бо вони мають совість і біля них не сидить наглядачка, а інша територія яка підпорядкована благоустрію це просто жах, прибирається тільки коли мер має приїхати. То в мене пропозиція, або нехай мер заїзджає кожного дня як їде на роботу або щось(когось) потрібно міняти.

 10. Антивирус 16.04.2018 at 19:14

  Кузьма!А далее думалка не работает? Можешь закончить логическую цепочку :

  Иващенко с бандой воров...

  Банда воров (все та же) с Сабадашем...

  _____________________________________________

  Иващенко = Сабадаш

  Не, не так?

  • пастух 19.04.2018 at 18:15

   Не правда. Деяких Іващенкових ворюг вигнали...

 11. Вода 18.04.2018 at 19:33

  Знову ж таки про... Вже майже минуло півтора місяця, як сніг зійшов, і ось півтора місяця між кінотеатром і судом лежить тіло мертвого кота. Півтора місяця!!!! Весна, тепло і мумія цього мертвого кота в центрі міста, в 30 кроках від мерії, в 15 від прокуратури.

  Ау!

 12. Вода 18.04.2018 at 19:53

  Вибачаюсь, вже сьогодні прибрали.

 13. Мой до дыр 20.04.2018 at 22:09

  Не знаю, что именно послужило толчком для активизации работы ККП, но сегодня, не веря глазам своим, воотчию наблюдал за наведением порядка на Массиве. Вывозился мусор с придомовой территории, убирались старые ветки, пролежавшие добрых 3-4 года, даже парни с Теплосети работали сегодня дворниками. Похвально. Следующий этап: поддержание этого порядка на должном уровне. А для этого, помимо кропотливой и старательной работы дворников, должнен быть процесс разъяснения и воспитания нашего населения. Детсад — школа — колледж — воинские части — предприниматели — предприятия и т.д. Все должны любить и поддерживать чистоту. Этого либо нет, либо существует только в зародыше. Иначе, откуда каждой весной, да и осенью, на Стугне и лесопосадках образуются тонны мусора. Просто гигантский мусорник...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.