Підставила газету свідомо?..(оновлено 21.07)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.07. В сьогоднішньому номері газети «Життя і слово» надруковане уточнення до статті Людмили Лещенко, про яку мова йде нижче. Уточнення усуває двозначність інформації щодо підписантів акту виконаних робіт по будівництву водогону «Тракторна — Соборна». Як відомо, глашатаї «потєшної» опозиції Неділько та Шевченко звинувачували посадових осіб місцевого самоврядування Василькова в причетності до розкраданні коштів при будівництві водогону.

Я звернув увагу редактора газети Михайла Лісниченка на некоректне формулювання цієї частини статті та надав на своє підтвердження відповідні документи. До честі Михайла Володимировича, ми швидко знайшли з ним спільну мову і відповідне уточнення  оперативно з"явилося в газеті.

Разом з тим вважаю, що Людмила Лещенко в цьому випадку діяла зумисно, оскільки при подачі інформації не взяла до уваги документ, який був в публічному доступі. Крім того, кажуть, що вона відкрито висловлює неприязнь до нинішнього міського голови, через більш як переконливу перемогу на минулих виборах над кандидатом, якому вона неприховано симпатизує...

13.07.  8 липня в своїй публікації під заголовком «Буде. Чи не буде?..» ми передбачили появу в одному з місцевих друкованих видань публікації з жорстокою критикою місцевої влади.Там же ми подали свою версію щодо того, що матеріали до цієї публікації будуть готуватись спільно з «потєшною» опозицією до міського голови та депутатської більшості та щодо того, що автор публікації в якості гонорару може отримати в подарунок планшет.Як бачимо, у цю середу в газеті «Життя і слово» така стаття за авторством Людмили Лещенко була надрукована. До кола «експертів» Людмила Іванівна залучила Олександра Слончака, Миколу Неділька, Андрія Шевченка. Всі вони входять ло складу васильківських «потєшників».

Ми точно не можемо сказати, чи отримала пані Людмила планшет за свої праведні труди. Якщо бути справедливим, то вона таки його «заробила»!

Разом з тим Людмила Іванівна «заробила» також для газети позов до суду за розповсюдження неправдивої інформації. Так що прийдеться судитися...

Сьогодні, на наше переконання, можна стверджувати, що Лещенко підставила газету свідомо. Інакше пояснити такий грубий прокол досвідченої журналістки неможливо...

 

Підставила газету свідомо?..(оновлено 21.07): 6 комментариев

 1. В/М 12.07.2018 at 20:19

  Чому Оглоданий не дав пояснення,роз'яснення?

  Вибачайте але в суді нічого не докажете!

  Чи на мешканців які дали коментар також до суду?

  Анатолій, Оглоданого треба не захищяти а змушувати працювати. Не хоче? Значить в ліс

 2. admin 12.07.2018 at 22:16

  В/М — розумні люди знають де «прокол». В суд таки прийдеться походити. Чому не дав роз"яснення? Все дуже просто — «який прівєт, такий отвєт»...

 3. В/М 13.07.2018 at 08:08

  Гарний метод, не зробити а злякати!

  До лампади той суд!

  Лещенко від себе нічого не написала!

 4. Громада 13.07.2018 at 10:31

  Л. Лещенко ще за часів В.Поповича знає що в місті існує проблема з водою. Є чимало висновків щодо якості питної води, яка по суті є «технічною», а не питною. Багато років дане питання жодна влада не може привести до норми, завдяки великому вмісту заліза у воді. В. Старіков удучи директором водоканалу не зміг зрушити це пииання — в планах пвдприємства було закладено у свій час великі кошти. А віз і нині там. Не вирішили питання з водою ні бувші мери міста — В. Попович, О.Сабов, а також «незмінні» депути від місцевої партії БЮТ, яка заадяки своїй більшості в основному керувала містом. Підсумок, шановні пані Л. Лещенко та С.Слончак ви де були?

 5. Дон Корлеоне 13.07.2018 at 22:12

  Прогнозую, що газету захищатиме хтось з команди Крикунова і в суді все буде тіп-топ

 6. Громада 15.07.2018 at 09:49

  То вищеперечислені в дописах персонажі, опуси яких подаються в місцевій газеті мріють як вони при «наступній» владі доберуться до крісел зама? Цікаво для місцевих — кого вони бачать своїм «патроном» якщо їх інтереси в суді можливо буде захищати, як пишуть люди, деякі особи з бувшої одіозної команди?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.