Такі вони, васильківські «ляшисти»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Цитата — "...Как сообщил источник в Васильковской полиции «директором» и хозяином подпольного цеха по производству фальсифицированных алкогольных напитков является гражданин Василькова...Фиалко Вадим Александрович........который «пустился в бега после того как полиция „накрыла“ подпольный цех!..........Помещение расположенное рядом с Васильковским „Управлением ЖКХ“ напротив окон мерии. Вадим Александрович согласно договора, арендовал под ...»гараж".

По информации правоохранительных органов, Вадима и его «бизнес» «курировал и крышевал» родной брат, депутат Васильковского горсовета от «Радикальной партии» Олег Фиалко в ..."преступном сговоре с мэром Сабадашом"...( Гаврилюк — "Щит і меч)

А ви кажете, що Гаврилюк не зрадник. Зрадник! Та ще й який! Не тільки «здав» свого однопартійця, а й власника приміщення, в якому «бодяжили» спиртні напої.

І брехун! Олег не є рідним братом Вадиму. Та й з договором оренди приміщення щось не так. Вадим не ФОП, і неясно, з ким він уклав цей договір...
Сам Гаврилюк балотувався в депутати міськради від тієї ж «Радикальної партії», що і Олег Фіалко. Тільки на відміну від Олега, Гаврилюка виборці з ганьбою «прокатали» — 7 місце на дільниці у В/М.
Там добре знали про те, що він продавав вкрадені у громади земельні ділянки.

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.