Та зупиніться вже накінець!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оголошені результати виборів. Зеленський виграв у Порошенка з перевагою у майже 50 відсотків голосів. Всі заявляють, що вибори відбулися демократично. Порошенко визнав перемогу Зеленського і пообіцяв йому допомогу.

В той же час «Порохоботи» і «Порохоботихи», в тому числі і місцевого розливу, не дослухались свого лідера і продовжують робити свою брудну справу. Замість консолідації суспільства вони працюють на його розкол.

Їхня «продукція» брудна, пропагує ненависть однієї групи людей до іншої, переповнена бездоказовими звинуваченнями «інакомислящіх». Прикметно, що це вони самі називають «іншою» або «альтернативною» думкою.

Сьогодні вже стало очевидно, що діяльність «ботів» різних мастєй переважній більшості суспільства загалом, і васильківської громади зокрема,  вже остогидла.

Враховуючи такі настрої людей та розуміючи яку шкоду наносять «боти» стабільності суспільно-політичної ситуації у Василькові, ГО «Рідне місто» вимагає від наших доморощених «...ботів» і «...ботих» припинити свою руйнівну діяльність...

В той же час вважаємо, що конструктивна критика своїх «опонентів», «інша думка», висловлена з дотриманням загальноприйнятих норм спілкування, має право на життя, і більше того, є ознакою цивілізованого суспільства...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.