Сєрьога, не тобі рєшать!.. (оновлено 20.09)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

20.09. Сьогодні депутати міської ради проголосували за скасування актів на постійне користування земельними ділянками «Шкірфірмою». Детальніше про це читайте у нас пізніше...

16.09. Коли на минулій позачерговій сесії міський голова Володимир Сабадаш заявив про скасування деяких актів на постійне користування земділянками загальною площею 30 гектарів, депутат Сергій Сергієнко (одягнений в майку) запропонував, далі цитата:

«Може почекаємо квітня місяця, якраз буде новий міський голова, нова команда, вирішать».

Що тут хочу сказати — Сєрьога, не тобі вирішувати, хто буде міським головою після наступних місцевих виборів. Для цього є понад 30 тисяч виборців Василькова. А ти в наступну міську раду можеш вже не попасти.

Ти ж не будеш голосувати за скасування актів, хоч це дасть Василькову близько 10 мільйонів гривень. А може все ж таки проголосуєш?

Думаю що не проголосує. Він же за тих, хто за копійки користується природнім надбанням громади.

Обіцяю поіменно назвати тих депутатів міськради, які не підтримають своїм голосуванням рішення про скасування названих актів. Ця інформація безумовно буде врахована виборцями нашого міста при голосуванні за наступний склад васильківської міської ради...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.