Святослав Ханенко у заяві на пленарному засіданні облради згадав Васильків

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Заява

фракції Всеукраїнське об'єднання «Свобода» , виголошена на пленарному засіданні 17 сесії Київської обласної ради VI скликання 24.04.12р.

Святослав Ханенко, голова фракції ВО "Свобода" в Київській облраді

Нарешті в кінці квітня 2012 року в порядку денному чергової сесії нашої ради заявлено питання: Інформація керівників правоохоронних органів Київської області про результати їх діяльності за вже давно минулий рік. Виникає логічне запитання : чому так довго готувались?

Ми вимушені перейти від нашої переписки й неефективного особистого спілкування з керівниками правоохоронних органів області до публічної дискусії.

Сьогодні ми заявляємо про те, що намагання депутатів фракції ВО «Свобода» посприяти правоохоронних органам у боротьбі з правопорушниками чинних законів і політичними корупціоне'рами Київщини не дали необхідних для заявників від Київської обласної громади результатів, а саме

В судовому процесі над Віталієм Запорожцем у справі загибелі майора міліції В. Симоменка в селі Семиполки виявлено факти побиття і знущання слідчих над свідками на стадії досудового слідства . В судовому засіданні про це засвідчили 15 свідків. Слідчий прокурор Віктор Бурлега і прокурор Броварського району Київської області Микола Гарник мають понести особисту відповідальність за страшні знущання над людьми, причетними до цього процесу та за фальсифікацію цієї громадсько резонансної справи.

Вже майже 2 місяці залишається без відповіді особиста заява на ім'я обласного прокурора жителя смт. Бородянка М. Маренича з приводу загрози його особистій безпеці.

Протягом трьох років відбувається дивовижне потурання правоохоронних органів і судів рейдерами, які захопили цегельний завод TOB «Агропромбудіндустрія» в селі Горенка Києво-Святошинського району. Особливо тут відзначився суддя господарського суду Київської області Т. Карпечкін та прокуратура Києво-Святошинського району разом з міліцією.

Особливе місце в калейдоскопі корупційно-кримінальних подій на Київщині займає місто Васильків:

Ще напередодні місцевих виборів 2010р. голова Васильківської міської організації ВО «Свобода» Любов Соцька заявляла про діяльність в місті Васильків організованого злочинного угрупування , що планувало через адміністративний ресурс під прикриттям чинного міського голови фальсифікувати вибори. Очевидно що саме ці заяви Л.Соцької стали причиною її пограбувань в квітні 2010р. і грудні 2011р., а дивним і знаковим є очевидна бездіяльність працівників Васильківського міськрайонного відділу і Київського обласного управління внутрішніх справ.

21 березня 2012 року Васильківський міськрайонний суд Київської області частково задовольнив позов Боровика А.П. на постанову помічника Васильківського міжрайонного прокурора Плаксивого О.В. від 05.01.2012 про відмову в порушенні кримінальної справи щодо службових осіб Васильківської міської виборчої комісії та дільничних виборчих комісій міста Василькова за відсутність в їх діях складу злочину.

Цю ж постанову судом було скасовано.
Апеляцію Васильківської міжрайонної прокуратури на це рішення 10 квітня 2012 року Апеляційний суд Київської області залишив без задоволення.

Попереду розслідування виборчих фальсифікацій в місті Василькові. Особливий інтерес Васильківська громада проявляє до ходу розвитку кримінальної справи щодо міського голови С. Іващенка і голови комісії міської ради Савчука В.

Правоохоронні органи і чинна обласна влада поки що чомусь мовчать з цього приводу.

Дивною залишається історія з нападом на Васильківську міськрайонну прокуратуру групи молодиків і відсутність адекватної реакції на це обласного прокурора.

Вже декілька років сім'я Сиворко в Переяслові-Хмельницькому не може визволити своє майно , яке утримується крадіями — бувшими працівниками правоохоронних органів, про що знають чинні місцеві правоохоронці, але всіляко заважають розкриттю цього злочину.

На протязі 2011 року було задекларовано відкриття ряду кримінальних справ щодо посадовців Київської обласної державної адміністрації та Районних державних адміністрацій , але чомусь відсутня публічна інформація про їх результати.

Цей перелік можна продовжити подіями в селі Глеваха , Софіївська Борщагівка, Віта Почтовій і очевидно у багатьох із Вас є подібні факти, але немає надії на успіх. Тому багато з Вас мовчать.

У населення Київської області сформувалась усталена думка про те, що правоохоронні органи і суди обслуговують владу та криміналітет , виконуючи їх замовлення , а не відстоюють права і свободи громадян.

Стає очевидним , що в системі наявна кругова порука різних ланок правоохоронних органів, судів та вищого керівництва Київської області.

Це є ознакою того, що невід'ємною складовою Корупції є адміністративно-політична складова — головна причина незнищенності корупції на Київщині і в Україні.

Тому фракція ВО «Свобода» від імені виборців Київщини вимагає:

Від президента України В. Януковича :

Забезпечити особливий контроль за ходом виконання його доручень щодо боротьби з корупцією в Київській області.

Від Генерального прокурора України В. Пшонки звільнити з посади прокурора Броварського району Київської області Гарника М.В.

Від Генерального прокурора України В. Пшонки та Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка провести комплексну перевірку діяльності керівництв відповідних підвідомчих правоохоронних органів в Київській області по вказаних фактах і дати належну оцінку їх діяльності.
Від Вищої Ради Юстиції дати належну оцінку правочинності вироків судді Карпечкін Т. у справах по цегельному заводу ТОВ « Агропромбудіндустрія» в селі Горенка Києво-Святошинського району Київської області.

Від начальника ГУ МВС України в Київській області К.В Сапко:

Провести службову перевірку фактів побиття та знущання працівників міліції та слідчих над свідками по справі загибелі майора міліції Симоненка В. та вжити відповідні заходи щодо притягнення винних до відповідальності.

Провести службову перевірку ходу і результатів розслідування кримінальних справ , відкритих 21.04.2010 і 28.12.11 років по заявах жительки міста Василькова Соцької Л.Є., щодо її пограбування, а також забезпечити її фізичний захист і безпеку як громадянки України та громадсько-політичного діяча м. Василькова.

Відкрити кримінальні справи щодо рейдерів, які захопили цегельний завод ТОВ «Агропромбудіндустрія» в селі Горенка Києво-Святошинського району Київської області і притягнути до відповідальності винних у фальсифікації документів та потурання злочинним діям рейдерам.

Звільнити з займаної посади начальника Васильківського міськрайонного відділу МВС України в Київській області полковника Куця В.

Шановні колеги! Ми вважаємо що світоглядною і юридичною базою боротьби з корупцією мають стати християнські та національні цінності, честь і гідність правоохоронців і судів, а також безапеляційна рівність перед законом всіх без виключення.

Бажаю всім нам щасливого і безпечного життя, а доповідачам по інформації про правоохоронні органи чесності, об'єктивності та дієвості в ім. я України і українців.

Слава Україні!

Уповноважений представник
С. Ханенко

На відео: Святослав Ханенко вимагає васильківську міліцію втрутитися в протиправні дії членів Васильківської ТВК. Міліція бездіяльна...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.