Свого розуму не вистачає?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Колись один мій знайомий, дуже наближений до Іващенка, розповів мені, що свого часу Мазепа від мого імені випустив декілька номерів бюлетеня «Рідне місто». Тоді васильківці з першого разу розкусили цей фокус.

Сьогодні особи, які адміністрють сайт, назву якого вкрали у покійного Гаврилюка, вирішили використати досвід автора ідеї про фальшування бюлетеня і писати коментарі від мого імені у себе на сайті.

Не сумніваюсь, що і цього разу фокус не пройде, адже, як і в першому випадку, навіть незброєним оком видно різницю між інтелектуальним рівнем оригіналу і фальсифікату...

Свого розуму не вистачає?.: 18 комментариев

 1. Уважний 27.02.2018 at 11:46

  Ще не все загублено:

  Відповідачами у справі про захист честі і гідності є фізична або юридична особа, яка поширила недостовірну інформацію, а також автор цієї інформації. Залежно від того як було поширено недостовірну інформацію і який спосіб захисту обирає відповідач, такими особами можуть бути:

  — якщо позов пред'явлено про спростування інформації, опублікованої в засобах масової інформації, то належними відповідачами є автор і редакція відповідного засобу масової інформації чи інша установа, що виконує її функції, а також структурний підрозділ або засновник ЗМІ, якщо редакція не є юридичною особою;

  — у випадку коли інформація була поширена у засобі масової інформації з посиланням на особу, яка є джерелом цієї інформації, ця особа також є належним відповідачем. Якщо автора статті не зазначено, відповідачем у справі має бути орган, який здійснив випуск засобу масової інформації;

  — відповідачем у випадку поширення інформації, яку подає посадова чи службова особа при виконанні своїх посадових (службових) обов'язків, зокрема при підписанні характеристики тощо, є юридична особа, в якій вона працює;

  — належним відповідачем у разі поширення оспорюваної інформації в мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайту. Якщо автор поширеної інформації невідомий або його особу та/чи місце проживання (місцезнаходження) неможливо встановити, а також коли інформація є анонімною і доступ до сайту вільним, належним відповідачем є власник веб-сайту, на якому розміщено зазначений інформаційний матеріал

  — якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома (наприклад, при направленні анонімних або псевдонімних листів чи звернень, смерті фізичної особи чи ліквідації юридичної особи, поширення інформації в мережі Інтернет особою, яку неможливо ідентифікувати тощо), фізична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та її спростування (в порядку окремого провадження).

 2. Вікторія 27.02.2018 at 14:22

  Уважний, так саме до кого Бурсова повинна звернутися з позовом?

  Газета явно ліва, аффтор невідомий, власник сайту — у Мозамбіку... До кого?

 3. Вуйко 27.02.2018 at 18:22

  С ким судимося ?

 4. Атовець 27.02.2018 at 19:39

  Скільки вже перечитав найбільш пишуть про трійку-

  МАЗЕПА

  СЛОНЧАК

  НЕДІЛЬКА. Куди іншим братись. Але ж як 3 жінки молодці воюють з такими непотребами,злодіями та продажним дерьмом, якими є перелічені ОСОБІ. Це ж не чоловіки, це тварі, які втратили людську гідність, які не знають, що таке людська вихованість та гідність. А жінки МОЛОДЦІ. БОРІТЕСЯ І ВИ ПОБОРИТЕ цю мразь в обличчі людей. Добре сміжться той, хто сміється останнім. Саме головне, що ці 3 жінки на цих говнюків не реагують.

 5. admin 27.02.2018 at 20:10

  Вікторії — а якщо все відомо?..

 6. Анка 27.02.2018 at 20:19

  Вікторія а тебе воно ї.е. з ким схоче з тим і буде. Чи ти в адвокати до когось із трійки підеш. Чи злякалась У сабова та його юриста спитай. Згодна з атовцем жінки дуже достойні, а васильківські дерибанщики та перебіжчик будуть і далі від люлей ховатись.

 7. Уважний 27.02.2018 at 20:33

  Вікторія. Крім сайту є ще бюлетні. Якщо автора статті не зазначено, відповідачем у справі має бути орган, який здійснив випуск засобу масової інформації.

  • Вікторія 27.02.2018 at 23:12

   Не хочу вас розчаровувати. Судові справи про спростування недостовірної інформації та про захист честі і гідності — дуже невдячна справа. Особливо в нашому самому гуманному міськрайонному суді.

   • Гриша 28.02.2018 at 17:42

    Саме в нашому суді будуть просити вибачення бідні у багатих, а от в апеляційному буде навпаки, бо багаті там не хочуть платити, їм дешевше буде спростувати та вибачитися перед бідною людиною.

 8. Юрист 28.02.2018 at 06:12

  Вікторія, при твоїй обізнаності з судами ти маєш знати , що Мосійчук просив вибачення за недостовірну інформацію згідно рішення суду нашого.

  • Вікторія 28.02.2018 at 12:25

   У кого просив та за що?

   • Гриша 28.02.2018 at 17:10

    Вперше про це чую, це юристу сон приснився, що Мосійчук у нього вибачення просить, що юрист в Верховну Раду не пройшов, а бабки проплатив...

 9. мешканка гуртожитку 28.02.2018 at 18:01

  Згодна з адміном, що автор публікації про Бурсову обділена розумом людина. Щоб писати таку нісенітницю потрібно так ненавидіти людину, що навіть забув, що Людмила Петрівна проживає в гуртожитку з 1992 року і весь цей час на очах у людей, які проживали колись та проживають зараз. Через гуртожитки пройшли сотні сімей м.Василькова, які її обрали вдруге депутатом. Тому всі хто прочитав цю брудну статейку, впевнилися, що вся інша інформація теж бруд та брехня на людей, які якимось чином не до вподоби автору цієї газети.

 10. Юрист 28.02.2018 at 19:23

  У покійного Гордієнка. Мабуть Грицько ви не місцевий

 11. Молния 28.02.2018 at 23:08

  О Бурсовой пишет только один герой єкрана Пєтро Мазепа. Он не может простить ей, что останется без мандата депутата. Скоро узнаете

 12. мешканка гуртожитку 01.03.2018 at 10:32

  Він не герой, а ХЕРой!!!

 13. Лікар 01.03.2018 at 16:03

  Петро Мазепа. Ну всі знають, ......, в одному слові 3 помилки. Ну вже настільки , ти ж пишеш, що за освітою ЮРИСТ. Заруби собі на носі: перевірка в собесі у Бурсової закінчилась. Порушень у неї та в працівників не встановлено. Ти як 3- річна дитина, чим би не бавилась... та й ....... Може тебе думка гріє про чиїсь порушення , може ти ... від цього отримуєш. Тоді успіхів тобі. !!!!!!!!

 14. Гриша 01.03.2018 at 18:11

  Ні, юристе, я місцевий! І дуже гарно пам'ятаю, що Гордієнко, навпаки, виділив, як винагороду, Мосійчуку, Гладковій та Постніковій безкоштовно квартири.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.