Сумнівна петиція...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

3 червня на офіційному сайті міської ради було оголошено про збір підписів  під петицією авторства секретаря ради Оксани Перінської «Створення пішоходної зони у центральній частині міста у вихідні та св»яткові дні".

Спочатку про реакцію васильківців на цю ініціативу.

Алла Николаевна — це буде жахіття для проживаючих по вул. Грушевського та Шевченка. Карманів для зупинки транспорту нема, дорога вузька, а потік транспорту в вихідні дні і так у нас насичений".

Женя Омельянчик — Туристична привабливість... А дивитися на що, на МАФи? Краще тротуари зробіть людські по місту.

Сергій Мартиненко — Враховуючи те, скільки авто по вихідних рухається містом, як на мене — ідея погана. Вул. Шевченка не справиться з таким потоком. В тому числі через те, що автобуси зупинятимуться просто на дорозі через відсутність обладнаних зупинок.

Александр Курилюк — Вы спросите сначала у водителей. Я как водитель скажу, что это бредовая идея... в Василькове прям необходимость такая? Каждый выходной программа развлечений?

Наталья Савенко — и допишите в петиции необходимости регулировки движения на перекрестке около Эко в дни перекрытия центра. И укажите пути об"езда при перекрытии. Лично я не вижу необходимости в перекрытии центра на выходные. Сделают парк — вполне достаточно.

Оксана Олійник — Я теж не вважаю це великою необхідністю для міста. На свята і так перекривають центр. А якщо ще й на вихідних перекриють, то це з нашими дорогами ( і машинами, що паркують на дорозі) буде повний коллапс!!! Що, нагальніших проблем немає у місті???

Це не повний перелік відгуків мешканців Василькова на ініціативу Оксани Перінської. Серед них я не побачив станом на цей час жодного позитивного. Я поділяю думку мешканців міста, з якою ви ознайомилися вище.

Більше того, вважаю цю ініціативу передчасною і дуже сумнівною. Чому? Про це можна буде прочитати в наступних наших публікаціях на цю тему...

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.