Суд зобов’язав виконком прийняти рішення по ГО «Фортеця»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

19 грудня ц.р. Васильківський міськрайонний суд під головуванням судді Медведєва К.В. постановив зобов’язати Васильківський міськвиконком прийняти рішення про реєстраціб чи відмову в реєстрації ГО «Фортеця».
Отже, і в разі відмови, виконком повинен прийняти рішення про відмову в реєстрації, а не просто відписатися листом про таку відмову.
Нагадуємо, що згідно статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова може зупинити дію рішення виконкому своїм розпорядження та внести це питання на розгляд ради. Таким чином рада має законне право прийняти рішення про реєстрацію ГО «Фортеця».
Взагалі не реєстрація громадської організації це надумане питання. На нашу думку виконком продовжує здійснює свою діяльність за вказівками колишнього міського голови. Це зайвий раз підтверджує необхідність кадрових змін у виконкомі.

Суд зобов’язав виконком прийняти рішення по ГО «Фортеця»: 4 комментария

 1. Небайдужий 20.12.2012 at 19:35

  Давно пора було! Я не розумію одного, невже вони так бояться громадських організацій, бо думають що ті не дадуть їм красти? А виконком за такі вчинки міська рада повинна вигнати увесь і переобрати з числа громадських діячів, а не з числа депутатів, начальників управлінь, та іншої зарази, яка крім встановлення МАФів, та набивання кишень нічого не робить у місті. І це питання потрібно підняти на найближчій сесії 21.12.12.

 2. мешканець в/м 11 22.12.2012 at 19:11

  Комуністом С.Пашкевичем у формі звернення питання по ГО «Фортеці» було піднято на виконкомі, але А.Скиба та Т.Гладкова його не розглянули, тоді С.Пашкевич звернувся 12.12.12р з цим питанням на сесії, де депутати на сесії навіть уяви не мали яким чином це робиться. Звернулись до нач.юр.відділа. але с та злукавила, відповіла що шляхом повідомлення це можна зробити, а іншу складову умовчала. Так от наш професіоналізм, це ж не МАФами займатись, чи розглядом земельних питань?!!!

 3. Nazar 22.12.2012 at 20:05

  Поки грамада не викине скибу , який виконует вказивки иващенка, толку не буде , тому його потрибно вигнати як найшвидше, щоб мисто вздихнуло вид етой свори.

 4. Игорь Гаврилюк 03.01.2013 at 12:52

  |Как не упирался Скеиба и ПРо- Иващенковский исполком www.pravda.com.ua/rus/art...13/01/3/6980691/ , а зарегистрировать «ФОРТЕЦЮ» прийдётся!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.