Суд визнав незаконним звільнення Ларіної і Проценко...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Васильківський міськрайонний суд визнав незаконними розпорядження С.Сабова про звільнення Г.Ларіної з посади начальника відділу культури Васильківської міської ради та про звільнення Д.Проценко з посади начальника відділу по роботі із зверненнями громадян.

Суд визнав незаконним звільнення Ларіної і Проценко...: 15 комментариев

 1. Слава Украинов 10.02.2015 at 17:57

  Интересно, Сабов выполнит решение суда? Или ему всё «по барабану».

  • Олег 11.02.2015 at 14:53

   Сабов выполнит решение суда. Не, конечно он может и потужиться и его не выполнять, может даже попробовать придумать какой-нибудь лозунг и с ним полезть на форумы, но тогда бюджету придется добавить за услуги адвоката по сопровождению исполнительного производства и еще судебных процессов.

 2. Иван Иванов 10.02.2015 at 17:58

  Бодя — покажи мастер клас . Забацай апеляцыю . Или слабо ?

  • Громадянин 10.02.2015 at 19:38

   Это правда. Как и правда то, что пьяная Проценко приперлась устраиваться на работу.

   • Вытрезвитель 11.02.2015 at 12:34

    Проценко Дина вчера пришла мягко говоря не совсем трезвая и требовала восстановления на работу. как только ей предложили пройти освидетельствование на степень вменяемости она убежала, оставив после себя алкогольный шлейф. в отделе кадров до сих пор запах, как в винном погребе.

 3. Иван Иванов 10.02.2015 at 20:41

  Минуточку — ты ей наливал ? А вообще ,к такому ЧУДО МЕРУ — надо идти только пот шафе .

 4. Олег 11.02.2015 at 00:21

  А, что Сабов нарколог.? Может у Сабова в исполкоме есть нарколог из его прихлебателей? И не устраиваться, а возобновляться по решению суда. И, кстати апелляция не поможет. Решение о возобновлении на работе подлежит немедленному выполнению, сразу. Апелляции можно подавать потом, если че. Итак у Сабова в активе за последние 7 дней проигранных три суда и все о трудовых правах. Может мне на премию правозащитника податься?

  • Громадянин 12.02.2015 at 07:39

   Без штанів, зате в капелюсі. Чудо — юдо Брехунов.

 5. Олег 11.02.2015 at 14:48

  Фигня в том, что с бюджета будут платить больше 30 000 грн. на двоих «поновлених» на работе. Наверное в бюджете денег до фига и лишних Сабову не жалко. Кстати, платить еще будет за услуги адвоката около 7000,00 грн. на двоих и тоже платит исполком. Денег там много наверное. Кстати, Сабов что-то помукивал насчет второй волны увольнения?

  Когда вторая волна увольнения? Кому следующему с бюджета деньги компенсировать будут?

 6. Леонід 11.02.2015 at 23:38

  А на сайті міської ради такої інформації немає.Досі «вмсять» прізвищр в.о. при структурних підроздіоах. Прес-центр, мабуть, весь в роботі по висвітленню участи Сабова в змаганнях з дзюдо-футзалу. Не побачив там коментарів вождя юридичного відділу «євр.суспільства»". Він проводить конкурс молодих художників та скульпторів для канадійського фонду. Може для Сабова грант організує — для художнього стягнення витрат за вимушений прогул при незаконному звільненні з особи, винуватця незаконного звільнення. Успіхів їм на мистецько-спортивному просторі.

 7. Олег 12.02.2015 at 00:48

  Шановний Леонід Юрійович, про який сайт міськради ви кажете. Згідно даних єдиного джержавного реєстру юридичних осіб, Ларіна Галина Юріївна досі є начальником відділу культури Васильківської міської ради. Не вірите? Переконайтесь. Ця розумна людина звільнила керівника відділу 3 місяці тому і досі забула поміняти дані в реєстру. Тепер, коли поновить на роботі, то навіть змін в реєстрі не потрібно робити. Так, начебто ніхто нікого не звільняв. А, Ви щось кажете про сайт міськради. По моєму тому меру, як кажуть в народі — «ні пострегти ні с...дь не можна довірити». Для нього головне, що на форумі Васильків інфо відзвітував, що когось звільнив, поставив смайлік і сам собі тихо похіхікав.

  Працювати не вміє, звільняти теж не вміє, звітність вести — це теж для нього щось сумне і складне, розпорядження оформити, щоб в суді встояло це взагалі не його парафія. Він взагалі розуміє що він там у виконкомі робить?

 8. Капелан 12.02.2015 at 10:43

  Васильківська міська рада на черговій сесії буде вимагати зобов’язати Васильківський виконавчий комітет пред’явити регресний позов до особи, відповідальної за незаконне звільнення керівників органів управління Васильківського виконавчого комітету Васильківської міської ради, з метою відшкодування коштів у розмірі понад 50 000 грн. (це пенсія приблизно 50 Васильківських пеніонерів за віком, або 30 військових пенсіонерів)

 9. admin 12.02.2015 at 15:01

  Капелану: — абсолютно правильно поставлене питання. Разом з тим, рада повинна вимагати перегляду умов оренди Ларіними приміщень міського БК. Хоч би тому, що гривня з часу укладення договору оренди знецінилась більш як на половину. Крім того, депутати чомусь мовчать з приводу ганебного затягування місцевою міліцією відкритої кримінальної справи щодо оформлення земельних ділянок на підставних осіб по вул. Ворошилова. Було б доцільним, поставити на голосування всі три питання в пакеті. А якщо тільки по відшкодуванню коштів Сабовим, то якось дуже заангажовано виходить...

 10. Капелан 12.02.2015 at 18:25

  Анатолію Павловичу, про все що ви нас просите, ви можете зробити самі, Ви є керівником політичної сили яка представлена в Васильківській міській раді і має свого депутата, КПД його пропозицій за чотири роки ви самі знаєте. У вас є можливість всі ті питання про які ви пишете винести на обговорення сесії Васильківської міської ради, Щодо оренди умови виставляє не рада а вони обраховуються згідно методики нарахування орендної плати, Ваш однопартієць робить запит до управління економіки та власності, і ви за 10 днів ставите питання на голосування, я наприклад пропоную вам вивчити умови надання оренди приміщень в кінотеатрі, в самому найстарішому будинку Василькова, архітектурної спадщини України біля міліції, спортзалів міста, того ж самого будинку культури, школи мистецтв, приміщень в школах, приміщень та площадок комунальних підприємств, І тоді я зразу всім скажу що ви вболіваєте за Васильківську громаду, а не зводите свої (як ви раніше написали) рахунки які попахівають гнильцой з окремими людьми в місті, які вам не подобаються.

  І до речі Якщо ви або ваш представник в раді це питання хоть якось підніме в законий спосіб, як роблю це я, то обіцяю, що в осторонь вирішення законного питання стояти не буду.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.