Суд під головуванням Лебідь-Гавенко задоволив позов Скиби...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

27.10.2014 Васильківський міськрайонний суд у складі колегії суддів: головуючого судді Лебідь-Гавенко Г.М., суддів Кравченко Л.М., Марчука О.Л. задоволив частково позов О.Скиби про визнання протиправними дії та бездіяльність Васильківського міського голови С.Сабова, визнання протиправним і скасування розпорядження Васильківського міського голови №90 від 05 серпня 2014 року.
В своєму позові Скиба оскаржував зупинення Сабовим дії рішення сесії міськради про обрання Скиби на посаду секретаря ради та непідписання та направлення Сабовим запитів на проведення спеціальної перевірки Скиби.
Повний текст цієї Постанови винесено 30 жовтня 2014року. Вона набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у прийнятті кримінального провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Декілька деталей щодо розгляду позову Скиби та прийняття судом постанови. Витяг з рішення: — «... проиймаючи до уваги дату проведення п»ятдесят восьмої сесії шостого скликоння Васильківської міської ради(31 липня 2014 року — ред.), за рішенням якої Скибу О.С. обрано секретарем Васильківської міської ради та дату видання Сабовим С.О. Розпорядження № 90, а саме 05 серпня 2014 року, колегія суддів прийшла до обгрунтованого висновку про те, що розпорядження №90 видано Васильківським міським головою Сабовим С.О. з порушенням встановленого п"ятиденного строку для його прийняття..."

Ми не великі знавці Закону, але чомусь думаємо, що п"ятиденний строк, починаючи з 31 липня, закінчується саме 05 серпня, в день, коли Сабов підписав вказане розпорядження.Для роз"яснення цього питання ми звернемось до кращих васильківських юристів, що б з"ясувати, скільки днів між 31 липня і 05 серпня одного і того ж року.

Крім того, нам висловили версію про те, що є домовленість про залишення апеляційним судом вказаного рішення місцевого суду в силі.

Справка: згідно Ч.1 ст.1о3 Кодексу адміністративного судочинства перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати, або настання події, з якою пов"язано його початок.
згідно ч.8 цієї ст. останній день строку триває до 24 години...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.