Суботні збори громадської ради (продовження)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+Суботні збори громадської ради (продовження): 13 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 17.12.2012 at 15:41

  В резолюции есть пункт по В.Мартынюку! Стоит напомнить почему он не ходит на сессии!!! www.youtube.com/watch?v=gyfsCREW8mA

 2. Леший 17.12.2012 at 18:34

  БОРОВИКУ: А.П. БОРОВИК ПЕРЕСТАНЬТЕ МАНІПУЛЮВАТИ ЛЮДЬМИ, ТИМ ПАЧЕ ПРИСТАРІЛИМИ ПЕНСІОНЕРАМИ ТОМУ ЩО, Я ДО НИХ ВІДНОШУСЬ З ПОВАГОЮ, АЛЕ ЦІ ЛЮДИ ТАКОЖ МАЮТЬ ГРІХИ:

  ПАВЛЕНКО — МАРУЩАК МІНЯЮТСЯ ПОСАДАМИ, ЯК ПУТІН І МЕДВЕДЕВ НА ЧАС ВИБОРІВ, ОТРИМАВШИ ГРОШІ ВІД РОМАНЮКА МАРУЩАК БІГАВ ПО МІСТУ І КРИЧАВ : «РОМАНЮК ЦЕ НАШЕ СВІТЛЕ МАЙБУТЬНЕ». ПАВЛЕНКО ВИБРАВ ДЛЯ АГІТЦЦЇ ВАСИЛЬКІВСЬКУ ПОЛІКЛІНІКУ І НЕДАВАВ ХВОРИМ СПОКІЙНО ЛІКУВАТИСЬ. ЯКЩО ЛЮДИНА ХВОРА ТО ЇЇ ПОЛІТИКА НЕ ХВИЛЮЕ. КРАЩЕ Б РОМАНЮК ІНСУЛІНОМ ЗАБЕСПЕЧИВ ХВОРИХ ВАСИЛЬКІВЦІВ ХОЧАБ НА 2 — 3 МІСЯЦІ.

  КОЛИШНІ ПРАЦІВНИКИ: ГАЗКАНТОРИ, ЯКІ ЗДИРАЛИ З МЕШКАНЦІВ НЕЗАКОННО ГРОШІ ЗА СВОЇ ПОСЛУГИ;

  КОЛИШНІ ПРАЦІВНИКИ:ПРОКУРАТУРИ, ЯКІ ЗА ВКАЗІВКОЮ Т.В. ЗАСУХИ ВІДМАЗУВАЛИ В. ПАНЧЕНКА ВІД КРИМІНАЛУ.

  колишні військові: один з них в свій час маючи автомагазин обманював людей і державу, і продовжує це робити, другий своїх побратимів військових кидає на гроші в автокоперативі — це якщо коротко про громадську раду пристарілих.

  А.П. БОРОВИК ЧОМУ ВИ СТАЛИ ПІДРИМУВАТИ Т.ГЛАДКОВУ? ЩО МАЗЕПИ ЗБІЛЬШИЛИ ВАМ ЗАРОБІТОК? ДЕМИДЕНКА І СКИБУ ЧІПАТИ НЕ БУДЕТЕ А ЦІ ДВА НЕЗАМІННІ ЧИМ З ВАМИ РОЗРАХУВАЛИСЬ ГРОШИМА ЧИ ЗЕМЛЕЮ?

  А ПОДИВІТЬСЯ ЯК ВАШІ ПОБРАТИМИ ДЕПУТАТИ ЗБИТІ ЛЬОТЧИКИ ПАШКЕВИЧ І ... НАМАГАЛИСЬ ЗАВЕСТИ В ОМАНУ ДЕПУТАТІВ, ЩОБ ВОНИ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЇХНІ АМБІТНІ ДЕП ЗАПИТИ, АЛЕ ДЕПУТАТАМ ДОПОМОГЛИ РОЗІБРАТИСЬ В ДАНОМУ ПИТАННІ ПРОКУРОР ТА ЛІКАР.

  ВИ КАЖЕТЕ ЩО ВАШІ ВИМОГИ УЖЕ ВИКОНУЮТЬСЯ ПО МАФАМ. ДВА ЗБИТИХ ЛЬОТЧИКА А ІНШІ ЧЛЕНИ КОМІСІЇ — ЛЮДИ СІРЬОГИ. ТРОЕ З НИХ УЖЕ В ОДНІЙ КОМІСІЇ ПОПРАЦЮВАЛИ І О- ...Ь. ВИ ДУМАЕТЕ ЩО ЦІ ЧЛЕНИ КОМІСІЇ ДОБЕРУТЬСЯ ДО ІСТИНИ? НУ ПРИЗНАЧАТЬ ДЕКІЛЬКА КОЗЛІВ ОТБУВАЙЛІВ А АКУЛИ МАФІФ, ЯК ПРАЦЮВАЛИ ТАК І НАДАЛІ БУДУТЬ ГРОМАДУ І МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ ВЗУВАТИ (ПОТРІБНО, ЩОБ ПО ЦЬОМУ ПИТАННЮ ПРАЦЮВАЛИ ОРГАНИ), ТОМУ ЩО В КОМІСІЇ КОМУНІСТ І УДАРОВЕЦЬ, ЯКІ ПОПІАРЯТЬСЯ А ІНШІ УЖЕ ДАВНО КУПЛЕНІ.

  А.П. БОРОВИК: ВИ ВЖЕ СІРЬОГУ ЗНЯЛИ, ТОМУ Я ВВАЖАЮ, ЩО ВИ СВОЮ МІСІЮ ПЕРЕД ВАСИЛЬКІВЦЯМИ ВИКОНАЛИ, ТОМУ ТЕПЕР ПРИЙДІТЬ 21 ГРУДНЯ НА СЕСІЮ, ВИСТУПІТЬ ПЕРЕД ДЕПУТАТАМИ І ПОПРОСІТЬСЯ СТАТИ ДИРЕКТОРОМ КП ВАСИЛЬКІВТРАНССЕРВІС, ТОМУ ЩО СЄРГЄЄВА ВЖЕ ЧАС ЗНІМАТИ З ПОСАДИ. Я ДУМАЮ ЩО ДЕПУТАТИ ВАС ПІДРИМАЮТЬ, ТОМУ ЩО КАЖУТЬ ВИ ПО ПРОФЕСІЇ АВТОМОБІЛІСТ. АЛЕ ТАМ ПРИЙДЕТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ НЕ ЯЗИКОМ А ГОЛОВОЮ, РУКАМИ І НОГАМИ. ТОМУ ЯКЩО У ВАС НЕ ВИЙДЕ ТО Я ВАМ ДОПОМОЖУ, МОЖЛИВО ТУТ ВИ БІЛЬШЕ ПРИНЕСЕТЕ КОРИСТІ ВАСИЛЬКІВЦЯМ. А.П. БОРОВИК НЕ РОЗМІЩУЙТЕ НА СВОЄМУ САЙТІ «РІДНЕ МІСТО» ТАКІ ВІДЕОМАТЕРІАЛИ (ЦЕ ЩО СТОСУЄТЬСЯ 15.12.2012 ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ) НА ЦЕ СОРОМНО ДИВИТИСЬ. ПАВЛЕНКО УЖЕ ПОВНІСТЮ ВТРАТИВ НОРМАЛЬНИЙ ГЛУЗД. АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ ПРИСЛУХАЙТЕСЬ.

 3. Леший 17.12.2012 at 19:56

  ГАВРИЛЮКУ: Я ВВАЖАЮ, ЩО МАРТИНЮКА, КРИКУНОВА, ПЕКІНУ — МАРКОВУ ПРОСТІШЕ ВІДПРАВИТИ ДО МОСІЙЧУКА В БЕРЕЗАНЬСЬКУ КОЛОНІЮ ЗА ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАНЯ, ЗА ГУРТОЖИТКИ І Т.Д., ЯКЩО ЦЬОГО ЗАХОЧУТЬ ОРГАНИ. А ЩО СТОСУЄТСЯ ВИБОРІВ, ТО БЕЗ ВКАЗІВКИ ПАРТІЇ ВЛАДИ НІХТО ЇХ НЕ ПОТРИВОЖИТЬ.

 4. Остап Вишня 17.12.2012 at 20:28

  Пока, Анатолий Павлович, в городе будет доступна кормушка для свиней,крыс типа мартынюкюша(со любовницами), салометрокаша(со любовницами), крыкуняша(со любовницами) брикаша(их сынуляша), тонекяша(со братьями и мужьями), марковыкяша- пекиняша, и прочих 6-ер ушедшего мера, до тех пор ничего Вы не сможете в городе изменить. Сделайте так,чтобы эти пришлые ушли из города, они получили и так достаточно. В противном случае, Вы останетесь не просто без штанов.

 5. Петро 17.12.2012 at 21:50

  Кожного разу намагаюсь отримати зрозумілі відповіді на «неприємні» запитання:

  1. Скільки мешканців міста Василькова входить до ГО «Рідне місто»?

  2. Хто, коли та як уповноважив гр-на Боровика віщати від імені всієї громади?

  3. Чи не проти резолюції, яка прийнята вищевказаними зборами, переважна більшість населення міста?

 6. Nazar 17.12.2012 at 22:03

  Иващенко молодець всих пересадить, скоро на зони буде цила фракция???( мартинюк, савчук, мосийчук, бевз, никифоров)

 7. Олег 18.12.2012 at 12:09

  Остап Вишня пишет:Сделайте так,чтобы эти пришлые ушли из города, они получили и так достаточно. В противном случае, Вы останетесь не просто без штанов.

  Господа!Скинемся оппозиции на штаны, видно проели, то что раньше сперли на своих должностях, а выборы только через пару месяцев. Войдем в положение, без штанов не все выглядят лучше, чем в штанах, вот хорошие люди и впадают в невроз

 8. Игорь Гаврилюк 18.12.2012 at 14:11

  Петро:

  17.12.2012 в 21:50

  Кожного разу намагаюсь отримати зрозумілі відповіді на «неприємні» запитання:

  1. Скільки мешканців міста Василькова входить до ГО «Рідне місто»?

  2. Хто, коли та як уповноважив гр-на Боровика віщати від імені всієї громади?

  3. Чи не проти резолюції, яка прийнята вищевказаними зборами, переважна більшість населення міста? Петюня! При ИВАЩЕНКО был, им самим,по себя,создан СОВЕТ ОБЩЕСТВЕННЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ, который говорит от имени жителей Василькова! Посмотри и послушай!

  www.youtube.com/watch?v=1xx1kVd-elo

 9. Остап Вишня 18.12.2012 at 16:53

  Олегу (Крикунову).

  Козаче, ти за себе піклуйся, про те, який вигляд сам матимеш скоро без штанів. Ти ж таки вже точно проїв продані квартири та ділянки та кошти, здерті з містян за мафи. Та й взвгалі ти зовсім скоро будеш радий шматочку хлібця. Ох, ізаробив вжеж собі слави в місті. Нігті вже всі згриз? А інтимну зачіску вискубав? Фу, ги...та ти, гнидко.

 10. Олег 18.12.2012 at 18:35

  Тю, я тобі вже казав, що я не Крикунов, а ти дурачек не повірив, ну й не вір, так прикольніше. Просто ти незграбно викладаешь свої думки, виходить кумедно. Та ще й видно, що ти збочинець, все комусь під одіяльце залізти хочеш, інтимними зачісками цікавишся, тут Остапе люди серйозні речі обговорюють, а ти шо? Наступного разу будь серйозніший, пиши розумне.

 11. Остап Вишня 19.12.2012 at 19:46

  Тю, я тобі кажу зовсім інші речі(до речі,не Крикунов, не реагував би): Саме велике лайно для міста — це Веселино- Кретино, яке не спить ночами та думає як виживати далі,бо: а не скажу,що означає Бо. Смійся далі.

  Як любить казати салометроу^

  Margaritas ante porcos ( ШО В ПЕРЕВОДЕ ОЗНАЧАЕТ: ШУРА, ДОРОГА К САМОМУ ОБМЪЕМНОМУ ПАЦАНУ ОБЕСПЕЧЕНА).

 12. Олег 20.12.2012 at 14:52

  Остапу:

  Непреймайся, хай останнє слово буде за тобою. Мені тут знаючі люди підказали, що ти скаженіешь в основному коли заходить мова про Крикунова і про те, що ти теж шістка Іващенка, а корито затулили спинами більш молоді та амбітні. Може по іншим питанням важливим для міста ми і зможем найти взаєморозуміння!

 13. Остап Вишня 20.12.2012 at 16:18

  Олегу Владимировичу Крикунову.

  С таким аналитическим складом ума Вам нужно работать в бюро прогнозов.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.