Стратегічний прокол ВО «Свобода»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Справжню інформаційну бурю в Україні викликало відео Волинського телеканалу «Аверс» про цькування місцевими свободівцями 12-літнього хлопчика Максима Ткачука, який переміг в трьох номінаціях на міжнародному пісенному конкурсі в Лондоні. Приводом для несамовитих нападок на дитину стало виконання Максимом популярної пісні «Смуглянка», яка стала назвичайно популярною після її виконання в кінофільмі «В бой идут одни старики».

Дитину звинуватили, ні багато ні мало, в державній зраді та потуранні руському міру. Очевидно, вгодовані пани в вишиванках розраховували, що цей «спалах» їхнього «патріотизму» якимось чином компенсує електоральні втрати «Свободи», яка останнім часом скотилася на політичні манівці.

Але ефект від цього задуму виявився зовсім протилежним.  Сталося те, чого мало хто чекав. Реакція українців на цю подію була миттєвою і одностайною. По репутації не тільки безпосередніх учасників цькування дитини, а й всієї «Свободи» українці нанесли потужний удар.

Так, тільки в «Ютубі», не враховуючи інших джерел інформації,  практично за дві доби, цей матеріал майже 1 млн. 400 тис. чол. Знову ж таки на цьому каналі засудили позицію свободівців 51 тис.700 чол.(97,66%), підтримали 1239 чол. (2,34%).

Тут, як кажуть, коментарі зайві...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.