Старікова звільнили по закону...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В інтерв"ю І.Гаврилюку колишній директор комунального підприємства В.Старіков заявив, що його незаконно звільнили з посади. За версією Старікова, його звільнили по політичним мотивам. Оскільки, як він каже, він завжди підтримував Ю. Тимошенко і відмовився вступити в ПР. Незаконність звільнення Старіков аргументує тим, що при його звільненні з посади рада не давала погодження.
На нашу думку, Старікова звільнили з посади у повній відповідності до чинного законодавства. Так, згідно ч.10 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова «призначає на посади та звільняє з посад керівників... підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад...».
Як бачимо, у Законі немає жодного слова про погодження радою призначення та звільнення керівників комунальних підприємств.
Про «політичні мотиви» — окрема розмова, до якої ми ще повернемось. Скажемо лише, що «бютовець» Старіков довго і плідно співпрацював з регіоналом Іващенком.

Старікова звільнили по закону...: 10 комментариев

 1. Colonell 28.02.2014 at 16:32

  Интервью Старикова сайту «Щит и меч» пронизано лицемерием и кощунством. Человек, окруживший себя мягко говоря, недобросовестными, алчными сотрудниками (водителями-ворюгами, аферистами-слесарями и т.д.), регулярно заносившими в кабинет директора мзду, — жаждет вернуться на должность руководителя в «правовом поле» ))) Стариков довел ЖЭК (ККП) до плачевного состояния: ржавая вода, горы мусора и отсутствие освещения. Кроме того, полное игнорирование проблем потребителя на фоне басен про «оппозиционность» и «нелюбовь» к партии регионов. Да за годы правления этой самой партии Стариков озолотился! Просто бесчестный и бессовестный п...ц.

 2. Яків 28.02.2014 at 16:32

  A MAZDA CX-7 — результат ямкових ремонтів доріг. Хто знає Старікова досить довго, той з впевненістю зможе сказати, що це ще той казнокрад, хоч би посоромився і не пер туди, де колись вже обгадився по самі вуха.

  Ганьба!

 3. Nazar 01.03.2014 at 08:55

  А до мазды бмв750, скики кушала бензина, на одну Зарплату не накатаеся!!!!!!

 4. Група ВТМ 01.03.2014 at 12:49

  Colonelly і Всім на цьому сайті під ніками можна оббрехати кожного хто є або був при владі

  але потрібно мати мізки та докази щоб розбиратися хто винен в тому що в Василькові ржава вода чи не має грошей чи це природне явище і чому в В М і В ч 0704 не ржава вода це один із прикладів некомпетентності деяких самозваних експертів.

 5. анатолій 01.03.2014 at 14:34

  Colonell тебе почитати то при Старікову була повна ж-па а попереднє (Ларін) Оглоданий все виправили і стало супер класно світло горить, мусор відсутній, вода стала джерельна, будинки ідеально утримані.

  Їздили з києва на своїх машинах і такі чесні що не заправляли свої машини з комбінатовського бензину (талонів). Начальник гаража напряму підчинявся і докладував все меру (зі слів працівників ККП).

  Мені пофіг хто був чи буде директором ККП. При любих розкладах ці директори будуть завжди ворами, корупціонерами.

  Давайте розженемо ЖЕК і будемо утримувати свої будинки самі, будемо самі вибирати хто вивозитиме нам сміття, прибирати після нас все гамно.

  Будемо влаштовувати щотижневі суботники і будемо прибирати місто після наших дітей і нас самих.

  І що ??? язик в ж-пу. Популісти хренові.

  Давайте обявимо конкурс на посаду директора. Хто кращий той і буде рулить. Непонравиться, на сесії знімемо. поставимо нового.

  Давайте Сабова поставимо директором ККП

  Після курсу «молодого бійця» він дісно зможе бути мером міста Василькова.!!!

 6. Група ВТМ 02.03.2014 at 11:19

  Анатолію правда для когось це хриново комунальну сферу можуть обговорювати тільки ті які не були у корита, а ті які покуштували із комунального корита то закрили рот щоб не випала

  червоно -красна ікра цьому є яскравий приклад депутат — захисник Пашкевич.

  Для нас зрозуміло що Всі попередні керівники комунальних підприємств були злочинці і їх

  звільнили, але мабуть громада хоче знати що діється на підприємствах на даний час, як крадуть сьогодні, тому що за керівництва містом Сабодаша багато що прикривалось, але йому потрібно віддати належне що він переконав частину громади що він файний мер, але це просто концертна завіса. Ми сподіваємося, що Сіранчук підніме це питання сьогодні він в. о .мера і у нього в руках влада, бо коли він був депутатом то 100% завалив питання по мафам.

  Що стосується курсу «молодого бійця» то при комуністах щоб стати 1 секретарем міському

  партії і керувати містом потрібно було пройти службові сходи, яскравий приклад цьому це

  В, Ф, Попивич, а сьогодні до влади приходять підприємці, але якщо вони управляли великими

  підприємствами, то тут можна ще зрозуміти, а от коли приходить на посаду офіцер СБУ, то тут розуміння падає, а коли приходять стоматологи, то його немає взагалі, хоча стоматолог

  О, Янукович став міліонером за пару років, тому є яскравий приклад успішності стоматологів. Слідуючі будуть мабуть охочі порулить містом Пілоти, бо депутат Сабов на зібранні у ККП заявив, що керувати ККП не зможе, а от містом без проблем( відео ГАВРИЛЮКА ЩИТ І МЕЧ) ТОМУ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТІВ НАД ГРОМАДОЮ ВАСИЛЬКОВА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС.

 7. admin 02.03.2014 at 20:44

  Групі ВТМ: — Очевидно, ви один не можете бути розумнішим, ніж тисячі людей, які позитивно оцінюють діяльність Сабадаша на посаді міського голови. Крім того вам би не завадило попрацювати над своїм загальноосвітнім рівнем. В цьому сенсі ви дуже нагадуєте Грушку. До речі, він як і ви чомусь дуже не любить Сабадаша. Може тому, що Сабадаша у Василькові поважає багато людей, а Грушку переважна більшість васильківців знає як людину, яка напряму причетна до встановлення здирницьких тарифів на теплопостачання в незаконний спосіб.

 8. Група ВТМ 03.03.2014 at 04:14

  А.П.Стосовно тисяч Васильковчан Вам потрібно перевірити інформацію тому що на сайті Ви писали що рейтинг падає. Що стосується позитиву то чому він кинув Громаду мабуть тому що його призначила партія і рідня і зобовязала написати заяву про звільненя теж партія і рідня. Мабуть і вибори він виграв так як Іващенко виграв у Боровика. Що стосується підвиченя нашого освітнього рівня то ми слідуєм прислівю « Вік живи Вік навчайся» Щоб Ви не гадали хто є хто сходіть до Церкви . Стосовно любові Грушки до Сабодаша мабуть Грушка більше не любить Іващенка який його не законо звільнив да і коли звільняли Грушку то Боровик , Шестаков і коликтив його захичали ( як говорить Гаврилюк камера не бреше). Можливо Грушка не любить Сабодаша за те що він сприяв виділеню КП ВТМ Бріку земельної ділянки в ценрі міста не зрозуміло для яких цілей мабуть Брік буде будувать котельню ще не любить тому що сприяв деребану тепломережі ще не любить що не так просто все з басейном і. т. д. про все це Грушка открито заявляв на сесіях а не під ніками

  на сайті Боровика А. П. ми вам пропонуємо щоб вивисти Грушку на чисту воду прийдіть на сесію і задайте йому всі запитаня які Вас хвилюють. Стосовно тарифів ми з Вами

  погоджуємся що він причетний але хочемо нагадати Вам що до тарифів також причетні

  Державна інспекція по цінах , КРУ, Виконком м. Василькова. Управліня єкономіки

  м, Василькова але Грушку зробили стрілочником. А.П. можемо нагадати

  Вам 2005 р як Ви голосували про здирницькі тарифи насцені ДК під відиокамеру. А.П. чому Ви мовчите що Сабодаш причетний до рішеня Виконкому про опаленя міст загального користуваня да і про Бріка забули да і Пашкевич з Боровиком мітинги не організовує і кошти чомусь не всім повертають . Сабодашу просто повезло що за його

  каденцію не прймались тарифи тоді у нього повага теж пропалаб. А. П. Ви хоча знаєте

  як формується тариф з відкіля береться різниця в тарифах і.т.д. тому ми Вашу кандидатуру запропонуємо на посаду директора ККП і Ви покажете всій злочиній владі яка була при Іващенку як потрібно працювати депутати Вас підримають,

 9. анатолій 03.03.2014 at 10:30

  Да Сабадаша критикують не за комуналку, а за «народне достояние»...

  Брік тоже прославився тим що захотів здирати мзду з тих хто провів собі індивідуалку. Виходить Брік теж ворог Васильківчан!!!

  Щодо Старікова та Грушки, я їх особисто не знаю, але те що вони та наступні керівники матимуть такі ж «клейма» це однозначно.

  Виходить ніхто не хоче позориться.

 10. Група ВТМ 04.03.2014 at 09:04

  Анатолію ми так розуміємо що в « народне достояние» входить і басейн 9 школи ми підтримуємо В, Паджикідзе який підняв дане питаня на планувані 3 березня в ДК але відповіді не отримав від пані Сірої а в.о. мера Сіранчук взагалі не розуміє про що йде річ а взагалі якщо продивитися відео плануваня то можна говорить що нарада пройшла під лозунгом" НЕ перегружайте мене своїми проблемами ". ЩО стосується Бріка то цей тихий хвайний Українець зробив із КП ВТМ просто КАПУСТНЕ ПОЛЕ і успішно збирає вирощене.

  ЩО до людей які були або будуть при владі у Василькові їхне клиймо « злочинці» на привиликий жаль це минталітет не тільки багатьох Василковчан а в загалі Українців

  поки не будуть працювати в цюму напрямку суди кожного хто при владі можна буде обізвати злочицем.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.