Старіков хоче бути директором...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У квітні ц.р. колишній директор КП «Васильківський комбінат комунальних підприємств м. Василькова» В.Старіков звернувся до Васильківського міськрайонного суду з позовною заявою про поновлення на роботі.

 

Як відомо В.Старіков був звільнений з цієї посади розпорядженням міського голови В.Сабадаша у жовтні 2013 року за згодою сторін.

 

За нашою інформацією суд має відбутись 28 травня ц.р

 

Детальніше про цю справу дивіться на нашому сайті найближчим часом.

Старіков хоче бути директором...: 8 комментариев

 1. Иван Иванов 19.05.2014 at 18:04

  Кому це цікаво ?

  • анатолій 21.05.2014 at 17:59

   Мабуть самому адміну, який Старікова не долюблює.

   • admin 21.05.2014 at 21:42

    анатолію: — навпаки, ми піклуємось про здоров"я Валентина Васильовича. Чи ви вважаєте, що посада директора великого КП, яка вимагає постійного напруження сил і міцних нервів, зміцнить здоров"я інваліда другої групи?

    • анатолій 22.05.2014 at 10:36

     Якби Старіков був таким хворим та людиною що не переживає за своє підприємство та колектив то він не звертався б до суду.

     Якби не лютнева революція 2014 р. і уход Сабадаша то такого позову не було б впринципі.

     Васильківська комунальна історія свідчить, що за час керівництва цієї людини, комунальні підприємства не банкрутіли і не залишали своїм правонаступникам мільйонні борги, і т.д.

     Якщо на Вашу думку попередні «здорові» керівники доводили велике підприємство до банкрітств, а «хворий» Старіков повитягував його з багна то звісно Старікову не місце на цій посаді.

     Якщо Старіков такий поганий то чому весь колектив підприємства бажає його повернення, окрім трьох -чотирьох осіб...

     Ви так розхвалюєте попередню команду менеджерів Сабадаша, бо незнаєте (бо необнародовано) їх діяння, а час покаже хто є хто 🙂

     Адмін, а Ваш сарказм щодо cтану здоров'я людини є недоречним. Ви ж теж людина і теж не шибко здорові в своєму віці.

     • admin 22.05.2014 at 15:01

      анатолію: — насправді сарказму ніякого немає. Є факт — Старіков інвалід 2 групи. Слово хворий ви взяли в лапки, а це означає, що ви ставите під сумнів законність отримання Старіковим статусу інваліда. Щодо бажання колективу підприємства повернути його на посаду, то визначальним тут є бажання громади, а не навпаки.

 2. Група ВТМ 22.05.2014 at 06:46

  Анатолію: А,П,Боровик захичає свого патрона В,Сабодаша який не законо ( як працівник СБУ) звільнив В,Старікова а проблема в тому що Дяді і Партії не має можна і відповісти.

  Мабуть А,П, потрібно піклуватися про В.Сабодаша.

 3. admin 22.05.2014 at 09:23

  Групі ВТМ: — В.М. Грушка захищає свого «патрона» Іващенка незважаючи на те, що той незаконно звільнив його з посади директора «Тепломережі», причому, з публічним приниженням. Стосовно звільнення Старікова, то воно відбулось за згодою сторін. Крім того, на нашу думку, інваліду 2 групи керівництво таким великим підприємством не під силу.

  • анатолій 23.05.2014 at 14:58

   Казуть інвалідність тіла краще інвалідності мозга.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.