Старіков себе не жаліє...(оновлено 17.11.16.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.11.16.   За нашою інформацією, Старіков, начебто, подав документи до конкурсної комісії для участі в конкурсі на посаду начальника управління ЖКГ.

04.11.16. Тему поновили у зв"язку з появою інформації про  можливе призначення Старікова на посаду начальника УЖКГ. Нагадаємо, що на цю посаду оголошується конкурс.

З іншими матеріалами на цю тему ви можете ознайомитись, набравши в пошуковій системі сайту Старіков...

15.07.14.  За поки-що неперевіреною інформацією, завтра місцевий суд розглядатиме заяву колишнього директора одного з комунальних підприємств В.Старікова про поновлення на роботі. Дивіться також нашу публікацію на цю тему від 19.05. 14.  «Старіков хоче бути директором».

23.05.  Інвалідність 2 групи — ... здатність до самообслуговування з використанням допоміжних засобів та за допомогою інших осіб. ...  Здатність до виконання трудової діяльності у спеціально створених умовах з використанням допоміжних засобів та (чи) спеціально обладнаного робочого місця. ... Здатність частково чи повністю контролювати свою поведінку тільки за допомогою сторонніх осіб... (Вікіпедія).

 

На нашу думку, при розгляді цієї справи суд візьме до уваги інвалідність Старікова та його відповідність посаді директора комунального підприємства.

 

20.05.   Колишній директор КП «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» В. Старіков хоче відсудити собі директорську посаду.  Для чого вона потрібна Валентину Васильовичу, важко сказати. Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС,  інвалід 2-ї групи, людина , яка довгий час перебувала на лікарняному, крім того ще й в результаті емоційних переживань за втрату директорства  втратила  частину здоров"я, бажає повернутись на посаду, яка вимагає високої працездатності і немалих нервів.  Не жаліє себе Валентин Васильович, не жаліє... І все заради інтересів громади.

Старіков себе не жаліє...(оновлено 17.11.16.): 14 комментариев

 1. Психиатр 20.05.2014 at 15:49

  Інвалід 2-ої групи не може очолювати комунальне підприємство. Бо інакше є загроза, що Старіков багатьох споживачів комунальних послуг зробить інвалідами 1-ої.

  • анатолій 21.05.2014 at 17:58

   Наскільки я знаю то МСЕК дає висновок про профпригодность.

 2. Яків 21.05.2014 at 13:57

  А інвалідність реальна? Чи просто куплена, щоб користуватись пільгами інваліда?

 3. анатолій 23.05.2014 at 14:56

  Дуже великий прогрес у тому що Адмін читає вікіпедію.

  Так робить більша частина людей, а тому й не дивно, що більшість людей приходять до помилкових висновків...

  В рейтингу людей кого обсуждають Стакіков займає неостаннє місце.

  І головне, що теми відкриває сам Адмін.

  Це особиста неприязнь чи замовлення ?

  Павловича так сильно хвилювали так звані злочинні дії Старікова та Паджекідзе по укладеному договору займу приміщень гуртожитку «Кристал» на замовлення його подруги Маркової.

  Поновлення Старікова на роботі це прямо якийсь жах для Павловичачи.

  На мій погляд це заказуха осіб, які стурбовані (за свої посади), якщо позов задовольнять, а Павлович радіє, що його сайт на сплетнях та надуманих темах ще функціонує.

  • Психиатор 24.05.2014 at 12:06

   Шановний Анатолій Андрійович, насправді Старіков не має ніякого рейтингу. Не торкаючись його інвалідності та «незаконного» звільнення можу сказати, що у мешканців міста, сумлінних споживачів комунальних послуг, накопичилося багато претензій щодо якості та взагалі, наявності води, вивезення сміття, освітлення, прибирання прибудинкових територій та безлічи інших проблем. Старіков не тільки не вирішував проблемні питання, а, використовуючи можливості ком.підприємства, потихеньку влаштовував власний бізнес. Він просто деградував, як керівник. Андрію, тобто Анатолію, скажить будь-ласка, Валентину Васильовичу дійсно мало чи він конче потрібен вашому загальному патрону?

 4. admin 23.05.2014 at 21:14

  анатолію: — слів багато — змісту ніякого. Бо сказати по ділу нічого. Є визначення, що таке інвалід другої групи. Є факт, що Старіков інвалід другої групи. Є подання Старікова до суду про поновлення на посаді. Є його заява про звільнення за згодою сторін. Все інше, як кажуть, від лукавого. Чому «обсуждають» Старікова? Тому що мова йде про посаду директора комунального підприємства міста. Взагалі, ваші коментарі можуть привести до перевірки законності отримання Старіковим статусу інваліда другої групи. Ви цього хочете?

 5. Група ВТМ 24.05.2014 at 16:43

  Анатолію: На сайті А,П, Всі фахові «Психиатори, Лікарі різних профілей медицини, Представники МСК, Єксперти комунальної сфери» І,Т,Д. з

  великим досвідом запусканя ДЕЗИ, але як завжди попереджує А,П. що інформація перевіряється.

  Анатолію : Не заважайте команді А,П ,заробляти кошти у них зараз ВЕЛИКІ ЖНИВА ВИБОРИ хай команда поповнить свої фінансові статки, це так просто говорити правду на замовленя і тим паче її перевіряти.

 6. admin 24.05.2014 at 21:18

  Грушці: — нехай буде гречка...

 7. ЯКІВ 26.05.2014 at 02:18

  За інформацією, що зараз перевіряється, всілякі Старікови та Грушки вже вичерпали свій потенціал на керівних посадах міста. Звісно, що люди які продвигають цих кадрів, напряму зацікавлені у їх лояльності до певних шахрайських оборудок у разі поновлення на посадах. Працівникам жеку при Старікову було не погано: сам хімічив і другим дозволяв. Дедовский метод. Грушка нагадує зараз ображену сливку, в задачі якого входить конфронтація з усіма, хто не поділяє поглядів його «команди». Цьому тандему пора вже йти на пенсію, їхати в санаторій та лікувати «бренные тела» а особливу увагу приділити психічному стану, оскільки черезмірне перенапруження та нав"язливі ідеї шкодять адекватному світосприйняттю.

 8. Анивирус 04.11.2016 at 13:59

  Да памагите же инвалюду!!!!!! Ужо и пообносился, и машинку менять надысь, да и ручонки теряют квалификацию воровскую,головушка схемы откатные забавать стала,голосок начальницкий давно не пробовавши:(((

  Не дайте засохнуть бувшему чинуше — дайте должностишку!

 9. Камеди клаб 05.11.2016 at 01:22

  Рветься до влади та корита,тому що тротуари не доробив біля своїх магазинів.,які побудував робітниками та технікою КП ККП. Мешканці багатоповерхівки по К.Лібкнехта втомилися скарги писати на Старікова: магазин побудува,тротуари загородив від людей,діти ходять по проїзжій частині,а йому на це начхати.Дайте йому ще раз посаду,хай ЗАГРЕБЕ ще дорогу,бо ніяк не може нажертися!

 10. Камеди клаб 05.11.2016 at 18:40

  Згоден з АНТИВІРУСОМ 100% .Якщо інвалід,то йди лікуйся...А якщо інвалідність купив,то не підставляй Денисенка та Пацалиху,бо зараз такі часи,що можуть «Громадські активісти» поритися в нижній білизні Старікова та дуже цікавого нарити в його минулому,як квартиру в отримав на Сонячній 3-х кімнатну,маючи будинок 300 кв.м?як чернобильське посвідчення отримав?як пайові внески не доплатив ГРОМАДІ за незаконні свої об'єкти нерухомості?можу ще дещо розповісти,але шкода «інваліда».Можу тільки чисто по-людськи порадити СтаРІКОВУ: Не буди лихо,поки воно тихо.

 11. Думка 09.11.2016 at 21:25

  А кажуть що посада нач.ЖЕКа невдячна справа, але ж деякі тримаються за неї, бо схеми існують...Можна отримувати зарплату і нізащо не відповідати...Багато але...і до теперішніх і до минувших...

 12. Камеди клаб 10.11.2016 at 23:29

  Коли б начальники Жеку мали розум то робили б і собі трішки і людям.А так тільки собі та собі красивим...тому і «йдуть» з посади з ганьбою,підставляючи мерів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.