Старіков і Панджакідзе вступили в злочинний зговір?(оновлено 27.02.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

27.02.2014. Сьогодні Панджакідзе разом з іншими робить відчайдушні спроби повернути Старікова на посаду.

31.08.2013. До Васильківської міжрайпрокуратури поступила заява про злочин, вчинений директорами комунальних підприємств Старіковим і Панджакідзе. На думку заявника, вони вчинили посадовий злочин, який кваліфікується ст.ст. 190, 364, 365 КК України

Нагадаємо, що Старіков вже не керує КП "ВККП. Щодо директора КП «Васильківсервіс» Панджакідзе, то, за неофіційною інформацією, його мають звільнити з посади найближчим часом.

Старіков і Панджакідзе вступили в злочинний зговір?(оновлено 27.02.): 5 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 01.09.2013 at 22:51
 2. анатолій 27.02.2014 at 12:19

  Стаття 190. Шахрайство

  1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство).

  Комунальне підприємство громади Паджекіжзе обмануло комунальне підприємство громади Старікова і шляхом обману і зловживанням довірою заволоділо майном тимчасово до кінця року.

  ХТО КОГО ОБМАНУВ І ЗЛОВЖИВНУВ ДОВІРОЮ. ?

  Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

  1. Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи

  службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, —

  МАЄ БУТИ МОТИВ, ВИГОДА, ІСТОТНА ШКОДА. Я ХОЧ І НЕ СУПЕР ЮРИСТ АЛЕ ПО ЦІЙ СТАТТІ ХІБА ЩО ПРИ рЕГІОНАЛАХ.

  Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

  1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб .

  МАЄ БУТИ МОТИВ, ВИГОДА, ПЕРЕВИЩЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ПЕРЕДБАЧЕНИХ СТАТУТОМ, ІНШИМ РІШЕННЯМ, ІСТОТНА ШКОДА. Я ХОЧ І НЕ СУПЕР ЮРИСТ АЛЕ ПО ЦІЙ СТАТТІ ХІБА ЩО ПРИ рЕГІОНАЛАХ.

  Заява подана в 2013 році і до цього часу нічого не зроблено. Заява явно була заказна і подана від пані Маркової, яка перебуває з Панджекідзе в неприязних відносинах. Ну а Старіков паровозом, як підписант договору.

  Щось на той гуртожиток медом намазано... особливо на перший поверх гуртожитку, що знаходиться в районі базару. Можливо саме Паджекідзе і Старіков не дали Марковій і компанії привласнити дані приміщення.

  А чи не зловживає пані Маркова своїм службовим становищем перебуваючи на роботі в комбінаті і привласненням гуртожитку як на масиві.

 3. Фантом 27.02.2014 at 13:25

  Всі фігуранти знайомі, але треба діяти по законодавству і на користь мешканців які проживають в даному гуртожитку, бо то їхне спільне майно яке вони утримують і сплачують вчасно рахунки.

 4. анатолій 01.03.2014 at 14:45

  Ги ги а те що МАркова хотіла загребсти собі перший етаж гуртожитку так це правда. (з достовірних джерел.)..........................

  Може тому вона як комендант гуртожитків по місту здала Старікова і особисто накатала на нього заяву в прокуратуру за згоди колишнього керівництва міста для розчистки дороги Оглоданому.

  Правда вона така хренова.

 5. анатолій 04.03.2014 at 19:03

  УВАГА ЛЮДИ ! ЦЕ ...

  Рішив зайти в знаменитий гуртожиток « кристал» яким опікується госпожа Маркова і Де ЖИВЕ ГОСПОЖА БУРСОВА (хто не знає депутат міськради).

  Зайшов на другий поверх і ужаснувся. %()

  Бомжатня з бомжатні.

  Общий туалет тече (водичка як то кажуть ручьйом тече з унітаза в каналізацію.) Потолки наче після потопу, Стіни всі в грибку, коридори наче у кіно в жанрі постапокаліпсис.

  Ні, чото писать це нічого не передать — це нада бачить.

  Я що хочу сказати. Маркова і її друзі обсирають всіх хто їм чимось чи колись перейшов дорогу, розказують як вони погано виконують свої обовязки наносячи ЗНАЧНІ ЗБИТКИ ГРОМАДІ МІСТА ТА вчиняючи ЗЛОЧИНИ.

  І при цьому мають наглість вести себе по скотські по відношенню до мешканців гуртожитку.,

  Є логічним що ці люди МАЮТЬ СВОЇМ ОБОВЯЗКОМ СТВОРЮВАТИ ЦИМ ЛЮДЯМ НОРМАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ .

  Але це нонсенс.

  З відео на Васильків Інфо маємо те, що в електрощитовій безкоштовно «даром» у коменданта цього гуртожитку Маркової живе невідома особа, без документів, без реєстрації?

  Люди сходіть туди на екскурсію? емоції гарантовані.

  Адміне сходіть на днях туди, а не в комбінат шушукатися з нею.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.