Стадіони в «пакеті»... І ділянка біля «арки» на вході в В/м також?..(оновлено 11.12.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

11.12.2020.   Поновлюємо публікацію у зв"язку з появою інформації про, начебто, візит «власника» ділянки до міського голови Наталії Баласинович з проханням дозволити будівництво дитячого кафе на земельній ділянці, право власності на яку було сфальшовано...

24.09.2020. Сьогодні Вікторія Жукова оприлюднила в мережі ф.б. лист  Головного управління Держгеокадастру у Київській області Києво-Святошинському відділу поліції, в якому повідомляється що право власності на земельну ділянку, яку купив Лук"янчук у гр. Семеразуменка, було сфальшовано. У зв"язку з цим відділу поліції пропонується розглянути порушені питання та внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідні відомості. (Детальніше у В.Жукової у ф.б).

13.08.2020.  Мешканці В/м №11 незадоволені тим, що на території липової алеї біля вхідної арки розпочалося самовільне будівництво невстановленого об"єкту. Раніше після протестів мешканців містечка роботи на цій земділянці були призупинені. Тоді заступник міського голови Л.Перепелиця разом з представником місцевої архітектури активно підтримували дії забудовника.

Встановлено, що на вказану земельну ділянку є відповідні рішення, прийняті ще в 2007 році, проте немає доказів того, що ці рішення насправді приймалися. Скоріше всього, як я думаю, вони сфальшовані в такий спосіб, про який мова йде в публікації від 28.11.2013 р. (див. нижче)...

09.05.2020.   У зв"язку з подіями навколо намагань забудовника розпочати будівництво об"єкта комерційного призначення на території Військового містечка №11 (липова алея біля вхідної арки), поновлюємо наш матеріал шестирічної давності. На нашу думку, відповідні рішення міськради щодо виділення земельної ділянки під це будівництво, могли «прийматися» так, як це відбувалося у 2010 році з земділянками на стадіонах...

28.11.2013.   Ми опитали багатьох депутатів міської ради попереднього скликання про обставини виділення земельних ділянок на території стадіонів шкіл №№ 8,9.Всі вони одноголосно заявили, що не пам"ятають, щоб це питання обговорювалось на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Ніхто з опитаних не бачив проектів рішень ради по цьому питанню. Нам не вдалось також знайти людину, яка б підтвердила, що ці проекти взагалі голосувались. Ми також ознайомились з порядком денним всіх сесій міськради і не знайшли там підтвердження, що зазначені питання вносились на розгляд ради. Ми також маємо деякі підстави стверджувати, що питання про виділення земділянок на стадіонах було «вирішено» без участі профільної комісії міськради.
Ми не втрачаємо надії, що на найближчій понеділковій нараді міський голова В.Сабадаш , відповідаючи на запитання Сабова або Пашкевича стосовно реакції правоохоронних органів на його звернення щодо забудови стадіонів, внесе ясність у це питання.

Стадіони в «пакеті»... І ділянка біля «арки» на вході в В/м також?..(оновлено 11.12.): 9 комментариев

 1. Олег 29.11.2013 at 01:06

  Админ, спросите у Мазепы. Он тогда был депутатом. Может вспомнит, как за участки его тестя на стадионе голосовали. Наверное, не у тех депутатов спрашивали. Должны быть те кто помнит.

 2. Гуманіст 29.11.2013 at 03:59

  Скіки ті депутати самі накрали! Всі вони одна банда і БЮТ і Пр

 3. Гуманіст 29.11.2013 at 04:00

  І діяли в змові а тепер оди на одного валять!

 4. анатолій 29.11.2013 at 16:30

  А якби не вибори про ці землі взагалі хтось говорив би ?

  Боровик у вас всі флаги в руках в суд

  • Олег 29.11.2013 at 21:17

   В суд не интересно. Интереснее когда все как есть. Тогда можно всегда потрясать лозунгом — «Вернем стадионы». Суд отменит, и все забудут. Чем тогда внимание привлекать? Не понимаете Анатолий. Я поддерживаю Админа в его стремлении подольше сохранит интригу. Пусть волнуються хозяева участков. Наверное они плохо спят, бледнеют. А, мы по бледным физиономиям будем вычислят — кто спер еще чего.

 5. admin 29.11.2013 at 20:15

  анатолію: — ми почали розкручувати це питання більш як півроку тому, потім підключились «Фортеця» і «Щит і меч». Дуже допоміг добути потрібну інформацію один із неопозиційних депутатів. Якщо він захоче, своє прізвище назве сам.

  • Олег 29.11.2013 at 21:20

   Не думаю, что назовет. Тогда ему придеться еще назвать — где персонально спер именно этот депутат. Все равно тогда другие ему напомнят. Знают, то про всех — кто, где и чего спер.

 6. [email protected] 29.11.2013 at 21:56

  Я думаю пора брать список депутатов . И поименно описать блага которые они труженики нажили не посильным трудом . Даже знаю кто это может сделать .

  • Олег 29.11.2013 at 22:49

   Так, что забрать все и по новому поделить?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.