Стадіон спортсменам!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Певна група депутатів міськради хоче «захапати» у приватну власність ласий шматочок земельки на території за «Профліцеєм», де тренуються спортсмени з метальних видів спорту. Поруч знаходиться футбольне поле та спортивні майданчики.

Переконливо просимо Васильківського міського голову вжити необхідні заходи щодо використання цих земельних ділянок для занять спортом та тренувань спортсменів-метальників, у разі, якщо питання про їх приватизацію все-таки буде проголосоване, у відповідності до ст. 59 ч.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» призупинити дію цього рішення...

 

Стадіон спортсменам!.: 4 комментария

 1. Кукурудза для дупи Шульца 25.07.2019 at 13:56

  Можливо написати Дубінському, щоб відзняв на 1+1 цю тему з стадіоном та показав імена під*расів депутатів міськради, хто пихає свого трухлого клюва в цей кидок громади міста.

 2. Місцевий 26.07.2019 at 22:53

  Павлович, а що там Таня омельченко з мосійчуком вже отримали індульгенцію від слуги народу, чи поки що не достатньо якісно та радикально вилизали своїми ширшавими язиками Дубінському улюблене місце Олєга Валеровича?

 3. Анонім 27.07.2019 at 14:09

  Насправді Ляшко зробив велику помилку, взявши собі в партію мосійчука, простими словами кажучи, він впустив щура в пєтушарню, пацюк пєтухом не став, а залишився вірним своїй природі щурячій, тому Олєжкі дірявому ще довго доведеться відкашлювати зливи, які буде влаштовувати йому поінформований мосійчук, звісно якщо цього мародера хтось не позбавить фізичної дієздатності. Доречі нещодавно в ЗМІ пролунала інформація, що подруга мойши, покійна Аміна Окуєва була причетна до вбивства Павла Шеремета, а невдовзі і сама була зачищена замовниками цього вбивства з високих кабінетів. Шеремет готував обширний матеріал по прихватизації одеського припортового заводу людьми кулівлоб та собакова, за що і був зачищений силовиками та гебньой через підконтрольних холуїв...

 4. Виола 30.07.2019 at 09:35

  Депутаты до этого раздавали земли рука руку моет. Всех депутатов и начальничков нужно убирать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.