Стадіон спортсменам!..(оновлено 10.12.2019)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

10.12.2019.  Нам повідомили, що, начебто, до міського центру адміністративних послуг поступила заява від якоїсь Ганни Струк про надання дозволу на розроблення технічної документації на земельну ділянку, що знаходиться на території за «Профліцеєм», де тренуються спортсмени з метальних видів спорту.

Наскільки нам відомо, міський голова Володимир Сабадаш дав доручення відповідальним особам оформити цю територію за призначенням, за яким вона сьогодні використовується.

Тому просимо профільного заступника міського голови надати інформацію щодо стану виконання цього доручення міського голови.

Разом з тим нам також повідомляють, що Центр адміністративних послуг, начебто, неодноразово приймав подібні заяви не від заявника, а від посторонніх осіб.

 

25.07.2019.  Певна група депутатів міськради хоче «захапати» у приватну власність ласий шматочок земельки на території за «Профліцеєм», де тренуються спортсмени з метальних видів спорту. Поруч знаходиться футбольне поле та спортивні майданчики.

Переконливо просимо Васильківського міського голову вжити необхідні заходи щодо використання цих земельних ділянок для занять спортом та тренувань спортсменів-метальників, у разі, якщо питання про їх приватизацію все-таки буде проголосоване, у відповідності до ст. 59 ч.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» призупинити дію цього рішення...

 

Стадіон спортсменам!..(оновлено 10.12.2019): 4 комментария

 1. Кукурудза для дупи Шульца 25.07.2019 at 13:56

  Можливо написати Дубінському, щоб відзняв на 1+1 цю тему з стадіоном та показав імена під*расів депутатів міськради, хто пихає свого трухлого клюва в цей кидок громади міста.

 2. Місцевий 26.07.2019 at 22:53

  Павлович, а що там Таня омельченко з мосійчуком вже отримали індульгенцію від слуги народу, чи поки що не достатньо якісно та радикально вилизали своїми ширшавими язиками Дубінському улюблене місце Олєга Валеровича?

 3. Анонім 27.07.2019 at 14:09

  Насправді Ляшко зробив велику помилку, взявши собі в партію мосійчука, простими словами кажучи, він впустив щура в пєтушарню, пацюк пєтухом не став, а залишився вірним своїй природі щурячій, тому Олєжкі дірявому ще довго доведеться відкашлювати зливи, які буде влаштовувати йому поінформований мосійчук, звісно якщо цього мародера хтось не позбавить фізичної дієздатності. Доречі нещодавно в ЗМІ пролунала інформація, що подруга мойши, покійна Аміна Окуєва була причетна до вбивства Павла Шеремета, а невдовзі і сама була зачищена замовниками цього вбивства з високих кабінетів. Шеремет готував обширний матеріал по прихватизації одеського припортового заводу людьми кулівлоб та собакова, за що і був зачищений силовиками та гебньой через підконтрольних холуїв...

 4. Виола 30.07.2019 at 09:35

  Депутаты до этого раздавали земли рука руку моет. Всех депутатов и начальничков нужно убирать.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.