Спостерігачів КВУ купили? І чи тільки спостерігачів?(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

1.11.12. Надаємо фотокопію одного із рішень Васильківського міськрайонного суду за позовом спостерігача від КВУ.

Подаємо офіційну заяву КВУ щодо цього питання.

Заява КВУ щодо скарг «псевдоспостерігачів» від Комітету виборців України в.о. №94

31 жовтня 2012 року стало відомо, що до Обухівського та Васильківського судів були подані скарги нібито від спостерігачів по виборчому округу №94 про те, що в день голосування та під час підрахунку голосів спостерігачів КВУ не допускали на дільниці. Більшість цих скарг суди задовольнили.

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» офіційно заявляє, що в день голосування 28 жовтня жодної інформації про недопуск наших спостерігачів на дільниці не отримувала. КВУ також наголошує, що не має жодного стосунку до, осіб, які сьогодні подають свої скарги до судів у виборчому окрузі №94.

Прес-служба КВУ
31 Жовтня 2012 17:24 , Україна

Як нам стало відомо від учасників судових засідань у Василькові та Обухові, до скандальних позовів про визнання протиправними дій дільничних виборчих комісій та скасування результатів виборів на цих дільницях, начебто, причетні спостерігачі від Комітету Виборців України (КВУ). І що, начебто, посвідчення цим спостерігачам були видані в центральному офісі КВУ.
Не вдаючись в юридичну площину цього питання, констатуємо дивний факт «масового недопущення» цих спостерігачів від КВУ на дільниці для спостереження за виборчим процесом, про яке стало відомо тільки сьогодні, на третій день після закінчення голосування.

Спостерігачів КВУ купили? І чи тільки спостерігачів?(оновлено): 1 комментарий

  1. JR 01.11.2012 at 01:50

    КВУ по Васильковски Иваха создал по типу конторы под Саламетова? И смех и грех смотреть на агонию амбитной команды!Иваха понятно за бугор свалит ,а Саламетовы,Марковы ,Падлокидзе,Ларина,Семенцы-Сашулыки,Савчуки,Крикышуни-Мартынюки,и т. п. куда бежать будете???!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.