Спільна заява ГО «Рідне місто» та міської організації політичної партії «Нова політика»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Останнім часом Іващенко та його оточення із осіб, які мали в недалекому минулому серйозні проблеми з законом, стали на шлях відвертої конфронтації з Васильківською  міськрайпрокуратурою та недавно призначеним її керівником Д. Потоцьким.

В хід пішло все – брехня, провокації, шантаж, дійшло навіть до рейдерських «наїздів» на приміщення прокуратури.

До війни з державним органом, яким безумовно є прокуратура, Іващенко та його найближчі соратники намагаються підключити депутатський корпус місцевої ради.

На нашу думку, такий розвиток подій викликаний тим, що сьогодні Васильківська міжрайпрокуратура у своїй діяльності керується виключно діючим в Україні законодавством, і не збирається обслуговувати інтереси нинішніх місцевих можновладців.

Відкриті прокуратурою останнім часом декілька кримінальних справ по фактам зловживань посадових осіб у сфері земельних відносин та маніпуляцій з бюджетними коштами – якнайкраще підтвердження цього.

У зв’язку з цим, ще раз заявляємо про підтримку кроків Васильківської міжрайпрокуратури та її керівника Д. Потоцького на шляху до відновлення законності та правопорядку у нашому місті.

Разом з іншими місцевими громадськими організаціями, осередками політичних партій не дамо Іващенку та його оточенню ввести в оману територіальну громаду міста та від її імені звернутися до вищих посадових осіб держави із спотвореною оцінкою роботи Д. Потоцького та Васильківської міжрайпрокуратури.

Підписи.

Спільна заява ГО «Рідне місто» та міської організації політичної партії «Нова політика»: 1 комментарий

  1. Монте Кристо 06.06.2011 at 15:19

    Уважаемый Дмитрий Потоцкий если у вас есть гордость, если вы блюститель закона , если у вас есть честь мундира , то покажите это!!!!

    ... (модерація)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.