«Спекулятори»...(оновлено 23.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23.12. Сьогодні на території дитячого майданчика почали встановлювати обладнання. Таким чином повністю спростовується раніше поширена А. Шевченком та І. Гаврилюком інформація про ліквідацію майданчика на користь парковки  автомобілів в інтересах АТБ.

Жаль, що Андрій  брав участь в поширенні неправдивої, явно провокативної інформації. А від Ігоря Віталійовича марно очікувати чогось іншого...

18.12. Всі розмови про те, що  приміщення магазину АТБ буде розширене за рахунок дитячого майданчика в центрі міста є чистої води спекуляцією. Цю тему першим підняв Андрій Шевченко на «Правому Василькові». Оскільки Андрій займає адміністративну посаду в «Сільпо», такі його дії можна вважати проявом нечесної боротьби з конкурентом своєї «фірми».

Викликає подив, що «Васильків інфо» простодушно купився на цю «утку», організувавши опитування — «АТБ — чи дитячий майданчик». Ми далекі від думки, що власника цього інтернет-ресурсу якимось чином «заохотили».

 

«Спекулятори»...(оновлено 23.12): 16 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 18.12.2015 at 23:00

  Палыч!

  Мне позвонили с ПС и пригласили отснять как Вас на детской площадке будут ... )))

  Вы не против???

 2. admin 18.12.2015 at 23:18

  Игорю Гаврилюку — а що таке «ПС»? Якщо Ви маєте на увазі «Правий Сектор», то ця організація у Василькові не зареєстрована...То може — «позвонил ПС», а не «позвонили с ПС»?..

  А якщо серйозно, то бажано було б що небудь по суті...

 3. приблуда 19.12.2015 at 09:44

  А что говорить этой про...ке продажной? Как он сюда не успел приплести Сабова? Просто удивляюсь? Он напоминает навозную муху, которая в любой информации видит грязь. Просто стервятник , которого тянет на падаль. Заранее прошу у читателей извинение за эмоции. ДОСТАЛО!!!!

  • Громадянин 20.12.2015 at 13:13

   Видите ли, в этой ситуации, именно Сабов как раз и «в курсе дела». В прошлой депутатской каденции, чрезвычайно настаивая на голосовании за выделение на сессии 850 тыс. грн. на реконструкцию детских площадок, именно Сабов пытался затянуть в Васильков сомнительных подрядчиков. Фирма Дендрон Плюс, пытающаяся заняться реконструкцией площадки на Массиве Фрунзе зарегистрирована в июне с.г. У фирмы отсутствует лицензия, нет офиса производства как таковых. Зато есть напор...

   Что до площадки на Гоголя, работы будет выполнять к.б. дочернее предприятие известной фирмы «ИнтерАтлетика». Надеемся, что руководство ККП приложит все усилия, чтобы выполненные работы соответствовали заявленному громкому имени.

 4. Макс 19.12.2015 at 20:43

  В василькове все новости: одно говно льют на других, болтыхаясь в говне при этом!

 5. Король Венеции 23.12.2015 at 23:03

  З Ігорем все ясно, а От Андрій що з ПС здивував. Виходить що теж на підтанцьовці у зацікавлених осіб. Боюсь що якщо і далі так піде то наш місцевийпредставник ПС може заробити собі статус відомого в місті горе-журналіста — П... С..........о

  • Антивирус 24.12.2015 at 13:36

   Да нет, не удивляет Андрей.

   Он, как и его руководство, все оружие чистит да только не знает для чего оно предназначено... И развелось этих ПыСей уже немеряно и каждое мнит себя гетьманом. Так и хочется их спросить — не надоело патриотствовать балабольством?может поработать реально попробуете?

   Эй , админ, -че по городу?Столько «ярких» событий произошло — а вы молчком. Цели достигнуты,почиваем на результатах?

 6. Андрій Каденко 24.12.2015 at 11:38

  Правду кажучи коли я дізнався про влаштування парковки на місці дитячого майданчика то не хотів вірити в це, але при цьому не здивувався з огляду на те. як «розподіляється» КОМУНАЛЬНЕ майно міста зацікавленим особам.

  Що стосується нападків на Андрія Шевченка та ігоря Гаврилюка то вважаю зауважити, що оприлюднення непідтвердженої провокативної інформації на сайті Рідного міста та інших Інтернет-ресурсах є буденним ділом.

  Анатолій Павлович сам неодноразово займався такими речами, а потім зазначав, що інформація потребує додаткового уточнення та підтвердження !!!

  В даному випадку цей фейк є подібним попереднім фейкам в т.ч. і від адміна чи інших користувачів інтернет ресурсів? На мою думку так є.

  В мене є питання наступного змісту. Всі кричать коштів в бюджеті на дитсадки. школи не вистачає.

  Натомість в середньому на один з двох дитячих майданчиків виділено близько 400 тисяч гривень.

  Чи відповідає реальна вартість (собівартість) встановлених на майданчику обєктів тим коштам що виділялися з бюджету міста ?

  Моя позиція — невірю, що «фейковий» саме капітальний ремонт дитячого майданчика коштує в середньому 400 тисяч гривень.

  Більш того, якщо забажати перевірити це, то виявиться дуже багато "цікавих " речей та осіб що зацікавлені в оприходуванні коштів .

 7. admin 24.12.2015 at 16:50

  Андрію Каденку — я, може краще за інших, знаю, як «розподілялось» у Василькові комунальне майно та земельні ділянки. Несправедливо, і часом в позасесійний спосіб.Це питання ми постійно піднімали у нас на сайті і бюлетеня ГО «Рідне місто». Будемо писати про це і надалі...

  Щодо випадків оприлюднення на нашому сайті «непідтвердженої, провокативної інформації», хотілось би бачити від Вас посилання на конкретні публікації. Зауважу при цьому, що кожен наш дописувач має змогу спростувати викладену нами інформацію, якщо у нього для цього є вагомі підстави.

  Щодо Андрія Шевченка. Ми з ним раніше чимало попрацювали над тим, щоб «молода амбітна команда» Іващенка якнайшвидше «відійшла» від влади у Василькові.

  І в цьому напрямку Андрій зробив набагато більше за багатьох сьогоднішніх васильківських «патріотів». Тому мені і жаль, що він «вплутався» в цю сумнівну історю...

  Про повноту та перевірку вартості виконаних робіт давайте поговоримо після їх завершення. А то якось так виходить — апріорі всі «вори», а я чесний і порядний...

  • Андрій Каденко 25.12.2015 at 01:14

   Анатолій Павлович щодо розподілу майна міста. Якщо Вам відомі такі факти, згідно з законом Ви маєте повідомити правоохоронні органи про це і всіляко сприяти досудовому слідству.

   Я підняв питання, щодо вартості капремонту дитячого майданчика і сумніваюся що ця вартість є реальною собівартістю, а особливо якщо бюджетні кошти пройшли через рахунок ККП. Це моя особиста думка яка має право на існування і якщо потрібно можу додатково обгрунтувати. але не Вам, Ви й так багато чого знаєте.

   З приводу фейків, то кому як не Вам знати та памятати які теми не були підтримані, а чому ? тому що, 🙂

   Щодо дитячого майданчика, то наскільки мені відомо земля під ним не виділена, тому її територію можна законно зменшити й використати на потреби чи то міста чи то інших людей.

   Від так, побоювання людей в т.ч. і мої, що на місці (повністю чи частково) дитячого майданчика може бути й паркова є цілком реальною, все залежить від домовленостей. Адже без вогню диму не буває. Чи не так?

   • admin 29.12.2015 at 22:57

    Андрію Каденко — щодо Ваших сумнівів, «що ця вартість є реальною собівартістю», зауважимо, що вартість в тому розумінні як Ви кажете, повинна бути більшою від «реальної собівартості» тому, що виконавець робіт повинен мати якийсь прибуток.

    Щодо території майданчика. Це питання існувало лише в хворобливій уяві окремих осіб.

    • Андрій Каденко 11.01.2016 at 10:21

     З Новим Роком!

     Павлович, якщо у Вас більш "«здорова уява» ніж в інших то оприлюдніть будь-ласка рішення міської ради чи виконкому, згідно якого частина території дитячого майданчика, що межує поряд з АТБ відійшла на користь власника/орендаря даного магазину?

     А також кошторис цього «капітального ремонту дитячого майданчина», Ця ж інформація не є таємною згідно закону, а Ви маєте можливість її отримати...

     • admin 11.01.2016 at 23:30

      Андрію Каденку — виконали Ваше прохання. Вивчайте кошторис і коментуйте його.

      Щодо «здорової уяви». Ми уявляли собі, що Ви знаєте про те, що виконком рішення по землі не приймає. Як кажуть — не його прерогатива...

      Якщо у Вас є інформація про позитивне голосування депутатами міськради з питання, про яке Ви кажете, ми з задоволенням оприлюднимо прізвища депутатів, які голосували «за»...

  • Олег 05.01.2016 at 22:08

   Палыч, когда Вы работали управляющим делами исполкома, майно распределялось справедливо? Не скромничайте. Пишите? Так и про себя и команду в которой Вы сами были не забывайте. Иващенко ушел и ему до лампады кто у власти. А, вот Вам и представителям бывшей Вашей команды никак нет покоя.

   • admin 05.01.2016 at 22:26

    Олегу — в цій темі немає жодного слова про те, як розподілялося майно при Іващенку. А те, що Андрій Шевченко зробив все, що від нього залежало, для дострокової відставки "бізнес-мера, так це суща правда. По суті про це тут і йде мова...

 8. приблуда 24.12.2015 at 17:58

  Жил на свете Гаврила

  Провокатором Гаврила был!

  Ха, Ха, Ха

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.