Соромливий Коля...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Микола Неділько в соцмережах розлого розповідає про чесних підприємців і депутатів міськради, які стали на «справедливу» боротьбу з нинішньою міською владою на чолі з Володимиром Сабадашом.

"...Небайдужі депутати (і не лише місцевої ради) до подальшої долі міста, підприємці міста (які реально створюють робочі місця в місті та наповнюють податками місцевий бюджет), керівники громадських організацій, яким не байдуже місто, зібралися разом після гучного скандалу по деребану бюджетних коштів і земельного деребану місцевою владою та сказали «Стоп деребану»...

А знаєте чому багатослівний Коля не назвав жодного прізвища «опозиційних» депутатів, «чесних» підприємців, «небайдужих» громадських активістів?

Та тому, що серед них, а особливо серед підприємців, ті, кому Сабадаш «наступив на хвіст», перекривши їм доступ до збагачення за рахунок територіальної громади;

тому, якщо він назве їх прізвища, до них виникне дуже багато незручних питань з боку пересічних мешканців Василькова:

а саме головне тому, що оприлюднення прізвищ «опозиціонерів» неодмінно стане початком кінця цієї потєшної опозиції...

Соромливий Коля...: 1 комментарий

  1. Деятель 20.01.2018 at 23:19

    Что убогий Коля, как только узнал о возможной депортации Михо, сразу осел в Василькове? А где же делись твои лозунги, флаги на барикадах? Бабло закончилось- опять доим Феня??? А Васильевичу советую хорошо подумать о твоих услугах!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.