Сьогоднішня сесія не відбулась...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішню сесію міськради прибула недостатня кількість депутатів, щоб вважати її правомочною. Один із присутніх на сесії сказав нам, що замість пленарного засідання ради в малому залі міського будинку культури влаштували циркову виставу за участю давно відомих у місті акторів.

Сьогоднішня сесія не відбулась...: 6 комментариев

 1. Nazar 06.03.2014 at 23:37

  Мени нравыця сабов , сам вив ту сесию, а зарез кричить сиранчук не законо обраный, а чого тоди мовчав, а зарез з бирюковым кричать , сабодаж виноват, иващенко , мосийчук , а сам бирюков забув хто мосийчука в мисто привив, и гаврелюк мосийчука гадыть а булы друзья разом землю миста розкрадалы!!!!!

 2. Colonell 07.03.2014 at 00:36

  Переглянув пристрасті навколо нелегкою долі міської ради. Сумно. Згадав Цвєтаєву: «О, самозванцев жалкие усилья...» У головних «люстрадорів» не тільки рило в пуху, а всі остальні частини тіла. Калініченко сказав абсолютно вірно: люстровати так всіх!

 3. Nazar 07.03.2014 at 08:04

  И Я так думаю, народный депутат Москаль заявыв що министер мвд корупционер, читайте на украинськой правде!!!!

 4. Яків 07.03.2014 at 15:23

  Я за те, щоб кожного пролюстрували. І владу і опозицію. Але робити це треба маючи доказову базу, а не приводячи на сесію людей у масках з битами, молотом і ще казна з чим. Схоже, що революціонери загрались у війну і ,переслідуючи власні амбіції, забули про здоровий глузд і забезпечення життєдіяльності міста. Одне діло кричати банду геть, а зовсім інше -реально і кваліфіковано працювати. Де команда справжніх авторитетних лідерів? Молодих, кваліфікованих і енергійних? Чим більше я дивлюсь на наслідки цієї революції, тим більше переконуюсь в тому, що ми зіштовхнулися зовсім не з тим, чого так хотіли. Уверховній раді бандитів замінили на аферистів і SHOW MUST GO ON...

 5. Иван Иванов 09.03.2014 at 00:20

  Громада заслуговує того керівника , якого вона обирае . І всі ми бачимо ,що громада догралась .

 6. Група ВТМ 10.03.2014 at 08:00

  Це тільки початок ...........

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.