Соціальний девіант Ляшко: Як радикал відпочиває з шейхами-мільярдерами на Капрі

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Великий поборник соціальної справедливості та зниження комунальних тарифів Олег Ляшко вже тиждень відпочиває на найдорожчому острові Італії, де зазвичай відпочивають арабські шейхи-мільярдери

джерело: depo.ua

Соціальний девіант Ляшко: Як радикал відпочиває з шейхами-мільярдерами на Капрі

Про мільйонерський відпочинок українського радикала на власній сторінці у «Фейсбуці» написав мешканець Капрі українського походження Олег Ходаковський.

Здається, Олег Валерійович втратив геть усі сили на боротьбу за права знедолених українців і виснажений організм вимагає виключно відпочинку за найвищими тарифами — найдорожчий в Італії курорт, найдорожчий готель, «Астон Мартін» та шопінг в модних бутіках.

За всім цим шиком ревного поборника соціальної справедливості заздрісно спостерігають українські заробітчани та камери телеканалу «Інтер». Правда, «Інтер» знімає не мільярдерський релакс радикала, а зустрічі з нужденними заробітчанами.

Але соціальні девіації Олега Валерійовича також не уникнули народної уваги. Зокрема Ходаковський пише:

«Завтра відбудеться зустріч народного депутата Ляшка з українцями у Римі. Вже тиждень терпимо його „дефілювання“ на острові Капрі.

Ляшко (ФОТО) - фото 1

Ляшко з дружиною і друзями на острові Капрі

Приїхав наш шановний депутат з друзями (також депутатами з ВР і Київради). На парковці стоїть автомобіль з українськими номерами. Автомобіль Aston Martin, який є найдорожчим у світі (від 120 тис. до 2 млн дол.).

Ляшко (ФОТО) - фото 2

Українці-заробітчани фотографуються поруч з депутатським авто

Живуть наші співвітчизники в дорогому готелі Capri Tiberio Palace, де номер у серпні коштує мінімум 800 євро (є і номери за 2500—3500 євро).

Ляшко (ФОТО) - фото 3

Готель Capri Tiberio Palace

Ляшко (ФОТО) - фото 4

Готель Capri Tiberio Palace. Вид з вікна

Ляшко (ФОТО) - фото 5

Готель Capri Tiberio Palace

Ляшко (ФОТО) - фото 6

Скелі Фаральоні. Всього в п'яти хвилинах від готелю, де зупинився Ляшко

Ляшко (ФОТО) - фото 7

Готель Capri Tiberio Palace. Можна повечеряти на терасі

Ляшко (ФОТО) - фото 8

Вже тиждень Ляшко фотографується із заробітчанами

і розповідає їм про „злочинну владу“

Тепер до конкретики. Дорогий автомобіль з українськими номерами на автостоянці (тиждень муляє очі не лише українцям), щовечірнє дефілювання по бутіках, прогулянки на яхті, вечері в дорогих ресторанах. Як це все сприймати капрійським українцям? Була ідея зловити наших співвітчизників і відправити додому. Але ми не варвари, ми — в Європі. Вже тиждень Ляшко фотографується з українцями. Третій день тут працює знімальна група каналу „Інтер“. А нашим київським депутатам навіть і не думалося якось поскромніше себе поводити (навіть якщо вже і „попалились“ на найдорожчому острові Італії). Мало того, годину тому зайшов у магазин, щоб придбати карточку поповнення телефону, а там „наші друзі“ скуповують футболки, штани і шорти бренду Ferrari. Мені карточку не продали, бо скуповуються VIP-клієнти, і продавці зайняті. На Капрі зараз присутні кореспонденти (ну і папараці) з багатьох італійських і світових видань. Зацікавив їх автомобіль наших „друзів“. Номера українські, і логічно запитують українців про власника авто. Сказали, що цікава тема для перших шпальт європейських видань, про відпочинок представників країни, яка у всього світу просить фінансової допомоги, неформально воює з Росією і більше 10% населення якої виїхало за кордон у пошуках роботи. Поки що українці тримають солідарність, навіть із такими співвітчизниками, і не зізнаються, чий цей автомобіль. Але тема цікава. Думаю, журналісти європейських видань зачеплять цю тему. ТАК ЩО ПОДЯКУЙТЕ ЗАВТРА ПАНУ ЛЯШКУ (коли буде в Римі) за те, що зганьбив Україну, за те, що тепер італійці нам не вірять, що Україна воює, що ми бідна країна і що нам деколи потрібно заплатити більше, бо ми жаліємося, що потрібно відправити кошти на допомогу бійцям АТО, на лікування поранених. РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ПРИВЕЛА В ДЕПУТАТИ „ГІДНИХ“ ЛЮДЕЙ...»

Соціальний девіант Ляшко: Як радикал відпочиває з шейхами-мільярдерами на Капрі: 1 комментарий

  1. Антивирус 26.08.2015 at 13:29

    rusvesna.su/news/1440357699

    Админ,сделай добро ,пропусти ссылку.

    Три богатыря,мнять — я плакалъ от смиха

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.