Собі — гроші, людям — хвороби і сморід. (С.Яценко)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 

А Сабадаш проти!

Сьогодні 16 серпня ц.р. Васильківська райрада прийняда рішення про перевірку діяльності ТОВ «Валентина лтд» з залученням правоохоронних та природоохоронних органів. Підприємство розташоване в с.Діброва. Основна діяльність – виготовлення компосту для грибного виробництва та вирощування грибів. Як ми вже повідомляли раніше, мешканці сіл Багрин та Діброва вже давно скаржаться на нестерпний сморід, який з підприємства розповсюджується не значну територію цих сіл.

Показово, що голова РДА, голова міської парторганізації Партії Регіонів В.Сабадаш голосував проти ухвалення зазначеного рішення. Очевидно для нього бізнесові інтереси Іващенка дорожчі за життя і здоров’я селян.

 

Мешканці сіл Багрин та Діброва скаржаться на сморід від діяльності ТОВ «Валентина лтд». Подаємо заяву депутата Васильківської райради з цього приводу.

Собі — гроші, людям — хвороби і сморід. (С.Яценко): 17 комментариев

 1. Сергийко 25.07.2012 at 14:09

  Дежа вю якесь!То Барахти, то Діброва!

  Шо, не знаєте що робити!?Так зберіться сільрадою та розірвіть договір аренди земельної ділянки з «Валентиною» ! От і все

  А то , може, бажання немає?, або Кияниця так опіклувався про сморід, коли засвербіло на депутати йти?, чи раніш не смерділо і він не знав?

 2. володя 25.07.2012 at 14:48

  Зачем Вы так грубо! Родители В.Кияницы проживают рядом с вредным производством,вполе закономерно ,что он обратился с запросом.Есть более короткий путь получить ответ.Обратиться к А.Скибе .Когда Иващенко дерибанил Диброву решения подписывал СКИБА будучи председателем сельсовета! Благодарность Иващенка- должность заместителя мера в Василькове!

 3. Небайдужий 26.07.2012 at 20:24

  Причому тут В. Кияниця, якщо Іващенко зараз на Діброві, заготовляє солому під компост. І це не 10-ть — 20-ть тон, а від 100-а і більше. А при цій жарі, що зараз, такий сморід, що люди не можуть з хати вийти.

 4. Серый 03.08.2012 at 11:05

  До чого тут політика! В.Кияниця відреагував на звернення людей, як депутат районної ради і відразу надіслав листи в різні інстанції, які мають відношення до даної проблеми.

 5. кумець 03.08.2012 at 14:24

  А хіба в Василькові немає таких місць де викидають, виливають, спалюють і т.д. Увечері, після роботи хочеться відпочити вдома, але не завжди можна бо дихати нічим. Я можу собі уявити як смердить аміак. Цей, що «газує», може щоквартала їздить за кордон на курорти, а може і частіше. Привязати б його у Діброві на цепка, як собаку бешену, нехай би подихав. Земля вже не витримує нас. Відплачує нам за таке «піклування» і аномальними температурами, і зливами, і т.п. А ми все між собою чубимось. Молодець Кияниця, що підняв це питання. Щодо сарказму Сергійка скажу, що Кияниці депутатство не світить.І він це, сподіваюсь, розуміє. Як повинні розуміти і інші ВІДПОВІДАЛЬНІ люди. Бо місце лише ОДНЕ!!! А люди чекають коли прийде людина, яка буде піклуватися про державу. От такі ми!?

 6. Сергийко 03.08.2012 at 14:51

  Кумцю! — розумію, що місце одне, Кияниця мабуть теж розуміє що йому нічого не світить, на Україні кажуть що гуртом й батька бити краще

  Так це я до чого ?, — а до того, що краще В.Кияниці не висуватись та програти , а заявити про підтримку своїм активом когось з реальних для вибрання в депутати , при умові що ця кандидатура при перемозі віззьме на себе виконання передвиборчих обіцянок того ж соціяліста. А то буде як завжди — погукає В.Кияниця про болючу проблему напередодні виборів, люди надихаються сморідом і все!

  І знову ж кажу — не треба великих напружень, крику та виборів — просто потрібні бажання громади Діброви та воля її сільскої Ради — і ніяких запахів разом з грибницями там не буде

 7. Виталий 16.08.2012 at 15:28

  А вы чё хотели,чтобы Сабадаш «ЗАМАРАЛ» себя голосованием против Иващенка?

 8. Nazar 17.08.2012 at 18:07

  Не , сабадаж разом з задорожним ,почали бизнес мера зливати , Та уже й пора.

  • Андрей Саламатов 26.02.2013 at 15:36

   Мечтай, мечтай Владилен Сергиенко!!!

   Тебя ведь и в правду назвали в честь Владимира Ленина!

   А ты при этом украинский националист!

   Странно всё это???

 9. володя 18.08.2012 at 15:01

  ВЫ не попутали? Может С. Морозюк За всё «хорошее» решил «ОТБЛАГОДАРИТЬ» Иващенко !Иваха приложил немало усилий для «СЛИВА» прокурора! Но прокуроров бывших не бывает!Все «дела» у Морозюка на Серёгу ждали и дождались выборов! УДАР прямой -по дых Воруге меру!

 10. Небайдужий 19.08.2012 at 21:19

  Та ні, на скільки я знаю, Іващенко з Морозюком «Куми». На сесії районної ради один Кияниця не побоявся і відкрито на продовженні сесії сказав про сморід який іде від «Валентина ЛТД» і бачачи це депутати його підтримали і направили звернення людей і його депутатський запит, та депутата Дерепаскіна до вивчення в профільних комісіях районної ради.

 11. Манковский Виталий 20.08.2012 at 13:35

  А что именно воняет?

 12. Nazar 21.08.2012 at 20:22

  А Ви людей запитайте,як компост смердить!!!!

 13. Олег 26.02.2013 at 18:58

  Ну и че напроверяли, то. Как видно из документов, припис санстанции аж 2008 года. И че дальше? А попробуйте еще, что-нибудь из детсва Иващенка опубликовать или например из юнности. А ? Че думаете никто не схавает? И Назар как всегда найдет что сказать и Мешканец

 14. Сергійко 26.02.2013 at 19:00

  Ну що — пописали та й зникли усілякі Кривошеї , Кияниці та інші ?

  І в Діброві вже не смердить, га Валєрчик? Що там батьки кажуть?

  А я от що скажу — ото така Дібровська Рада , що своїх односельців не захищає!

  Хочеш — тисяча можливостей, не хочеш — тисяча причин.

 15. Nazar 28.02.2013 at 11:46

  А чого иващенко не жеве на диброви , може йому и не воняло , а пахло , а перевиряты потрибно и писаты потрибно, може влада видреагует, не смотря на крышу( прысяжнюк , сабадаж), влада не тики воны , а е и прызедент и пример министр!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.