Сміттєвоз бампером штовхав людей!!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23 червня ц.р. з 4-ї години ранку мешканці м. Василькова пікетували в’їзд до міського сміттєзвалища. Як відомо, на початку місяця рішенням облдержадміністрації сміттєзвалище закрите. Не зважаючи на це, у місті ніхто і не збирався виконувати рішення, затверджене головою КОДА А. Присяжнюком.

В цьому особисто переконався його заступник Максименко В.М., який 21 червня ц.р. за дорученням губернатора відвідав Васильків.

Прямо на території сміттєзвалища Максименко В.М. дав доручення Скибі, заступнику Іващенка, та директору УЖКГ Ісмайлову опломбувати шлагбаум на в’їзді до звалища.

На наступний день, 22 червня 2011 року, нехтуючи вказівками заступника голови КОДА, на звалище було завезено близько 10 машин сміття.

Про те, що міська влада на чолі з Іващенком брутально ігнорує законні рішення та приписи органів державної влади, васильків ці щоденно інформували А. Присяжнюка особисто та його заступників. Ситуація дуже почала нагадувати відоме : «А Васька слушает, да кушает!».

Зважаючи на те, що начальник васильківської міліції Куць проігнорував припис прокуратури щодо забезпечення виконання рішень природоохоронних органів, васильків ці були вимушені виконувати цю роботу за Куця.

При чому, один із сміттєвозів, не зупиняючись перед людьми, які стояли на в’їзді до звалища, передньою панеллю кабіни штовхав людей, таким чином намагаючись силоміць звільнити проїзд на сміттєзвалище.

Але мешканці міста твердо стояли на своєму, не піддавшись на умовляння директора УЖКГ Ісмайлова та його заступника Гурєєва.

Про цей інцидент учасники пікетування негайно повідомили голову КОДА А. Присяжнюка по мобільному телефону.

Губернатор пообіцяв дати доручення органам прокуратури вжити відповідних заходів згідно чинного законодавства.

В той же час, в.о. міського голови Скиба О.С., очевидно, отримавши дзвінок від Присяжнюка, дав розпорядження терміново заварити шлагбаум на сміттєзвалище.

При цьому всьому поки що у васильківців немає відповіді на питання, чому і як довго Присяжнюк буде терпіти висуванця від Партії регіонів Іващенка, який своїми діями постійно дискредитує його, як голову обласної державної адміністрації.

Сміттєвоз бампером штовхав людей!!!: 3 комментария

 1. ЖОРА 29.06.2011 at 09:50

  Так что выходит Пресяжнюк (модерація)???

  Или Иващенку никто не указ????

 2. 08600 29.06.2011 at 18:34

  Іn god we trust — їх всім указ.

 3. 08600 30.06.2011 at 19:14

  До речі, а де сам Іващенко? В місті лише купка (модерація) і Мосійчук.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.