Слончакам побили вікна...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні під заголовком «Побили вікна...» ми подали версію сайту «Щит і меч...» щодо побиття вікон приміщення ресторану «Прага», яке є у власності дружини О. Слончака, голови місцевої організації ВО «Батьківщина», голови одноіменної фракції у міській раді.

На нашу думку, викладена там версія про  переслідування  Олександра Олександровича за його політичну діяльність та причетність до цього міської влади, кульгає відразу на дві ноги.

По — перше, у місті майже нічого не знають про політичну діяльність Слончака, зате дуже добре знають про його діяльність, як голови земкомісії міськради.

По — друге, немає вагомих доказів, які б свідчили про його опозиційність до міського голови. Наприклад,  Олександр Олександрович активно заперечує свою причетність до поширення по Василькову друкованої продукції з критикою міської влади, а на останній сесії міської ради всім своїм виглядом висловлював прихильність до міського голови.

Скоріше всього, до акту вандалізму, про який тут йде мова, може бути причетною «третя сила», що може мати якісь претензії до Слончаків, або ж зацікавлена в дискредитації міського голови та депутатської більшості в раді.

Все інше, викладене на сайті «Тухлого» залишаємо поза увагою внаслідок його очевидної абсурдності...

 

Слончакам побили вікна...: 2 комментария

  1. Юра 12.03.2018 at 22:46

    А ще ймовірно могла бути 4 сила — по схемі операция «ы» або ігра в імітацію терору проти «законослухняних» слончаків — земельних кураторів міста. Один склопакет гривень 500-700 коштує- це невеликі гроші для магната і співучасника розповсюдження пасквільних газет главрєда Панаса Тухлого. Якщо б хтось хотів справді тероризувати сашуликів, то мабуть розпочав би за старою васильківською традицією з псування автопарку трендовим коктейлем.

  2. Гриша 13.03.2018 at 11:08

    Це жіночих рук справа, надто делікатно побили вікна, Слончаку потрібно розібратися ...........

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.