Слончак каже, що голосували...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Утверждение о том, что „Батьківщина“ не голосовала, это неправда. ...Мы проголосовали за строительство школы и утверждение госсубвенции...»

Це слова Олександра Слончака, які він сказав кореспонденту «Киеввласти».

Відверта брехня від голови місцевої організації «Юліної» партії.

На жаль, досвідчений журналіст цього інтернет-ресурсу не спромігся перевірити озвучену Слончаком інформацію, хоч для цього потрібно було лише заглянути в протокол голосування зазначеного питання, який знаходиться в відкритому доступі.

А може так було задумано?..

 

Слончак каже, що голосували...: 4 комментария

 1. БЮТ 15.08.2018 at 22:14

  Слончак VS Maзепа? Або хто триматиме контроль над міським осередком «Батьківщини»! Усі спроби нав‘язати думку про те, що одіозного керівника васильківського міського БЮТу Олександра Слончака замінять його ( на даний момент ) вірні соратники по партії, у медіа просторі київщини лишилися не поміченими. Натомість наближені джерела до верхівки БЮТу подейкують про заміну керівника міського осередку «Батьківщини» на повністю підконтрольну людину Олега Мазепи ( розуміємо Качного-Бадаєва). І як не дивно буде нашим читачам, це — Дмитро Бобир, керівник комунального підприємства васильківської райради, який і був призначеним Мазепою на цю посаду. На думку мешканців, кандидатура Дмитра Бобиря є неоднозначною, останнього тісно пов‘язують зв‘язками із місцевими правоохоронцями та повну контрольованість зі сторони ОппоБлоку. Лишається відкритим питання щодо подальшої участі Олександра Слончака у міському політикумі? Невже з почестями на «заслужений» відпочинок?

 2. Ветеран 16.08.2018 at 08:12

  Слончак, а тепер розкажіть кореспондентам щодо викладеного посту адже вам відомо, що обласна організація ВО Батьківщина вже з початку літа шукає кандидатуру на голову міської організації ( дехто каже що це коштує 5 тис. S). До речі і громаді вже відомо, що обласна організація подала на незаконні дії Слончака по привласненню земель них ділянок в парку Стугна до Нацполіції та облпрокуратури.

 3. Реал Мадрид 16.08.2018 at 14:04

  Опытный журналист на то и опытный, чтобы подавать информацию без купюр и оценочных суждений. А вранье Слончака очевидно! Имеется в наличии и протокол голосования, и протокол заседания слончаковской фракции, где он не рекомендует своим овцам голосовать за субвенцию на школу, что овцы послушно и исполнили.

 4. Назар 19.08.2018 at 22:25

  Бреше безбожно партієць пикатий –

  Був проти субвенції БЮТівський клан!

  За гроші, щоб школу побудувати,

  Ніхто з цих уБЮТків не голосував!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.