Скоро будуть ставити нам на голову!: 7 комментариев

 1. Nazar 22.11.2012 at 16:49

  Хай краще иващенко соби на валентину поставить, чи на голову!!!

 2. мешканець в/м 11 22.11.2012 at 22:10

  Сашко Пахталєт рішив не відставати від А.Семенця, на перехожій частині біля школи №1, дорозі загального користування, яку прикупив у міста при першій каденціїї нової влади, та викупивши старі споруди під магазинами та стару парикмахерську,(аж до Фокстроту) вирішив захватити біля школи і частину переходу. Все це будується і здається в оренду та наживаються у Василькові окремі родини, а населення від цього нічого не має, а має тільки бюджет проїдання. В місті навіть клумб, парків,сферів офіційно не має. Якщо мешканці наївно думають що таке не може бути? А насправді є, треба лише поцікавитись у представників влади і вони підтвердять що в місті у громадян нічого не має, навіть переходи і ті продаються. Плюндрується і святе місце парк біля пам"ятника Т.Г.Шевченка. «Злодії» навіть там умудряються ставити МАФИ!!! Зупиніться, схаменіться, що ви робите чи для Вас нічого святого не існує. В що Ви перетворюєте місто. Куди дивиться виконком? Рада? ЗУПИНІТЬ ЦЕ))))))))))))

 3. Игорь Гаврилюк 23.11.2012 at 23:21

  Сашко Пахталєт рішив не відставати від А.Семенця...А кто такой ПАХТАЛЕТ???

 4. Небайдужий 24.11.2012 at 11:26

  Я не розумію Гладкову? На сьогоднішній день, чому вона не ініціює створення комісії по МАФам? Тим паче не одноразово і Боровик і Мазепа, зверталися до міськ ради з цим питанням. Чекаємо наступної сесії.

 5. мешканець в/м 11 26.11.2012 at 01:11

  А дійсно чому Т.Гладкова не піднімає питання по МАФам і не вирішує спільно з депутатами? Якась тут неясність. Хоть би хто пояснив. Таке враження що частина депутатів зацікавлена вМафному питанні, яке є мабуть прибутковиМ.

 6. мешканець в/м 11 29.11.2012 at 20:55

  Игорь Гаврилюк: С.Пахталет місцевий бізнесюк, який проживає в районі лісової зони в сторону Пісок. А таких в місті багато, громада надала можливість для розвитку бізнесу, а вони забули що треба домогати громаді. Тому їх багато хто і не знає.Меценатством у Василькові і не пахне.

 7. Сергійко 28.12.2012 at 12:07

  «ЭТО НЕ НОРМАЛЬНО!!! Именно по этому городским советом и было принято решение о проверке законности установки и деятельности временных сооружений...Комиссия работает......»(з переписки на міському сайті від С.Сабова)

  А от мене цікавить — як це депутата С.Сабова включили до тієї комісії, що МАФи перевіряє — як її члена? Його, мабуть, скоріше треба розглядати як одного з злодіїв що таке допустили- бо він був і є с самого початку,2010року, депутатом в комісії по міському будівництву та архітектурі що якраз і давала «добро» на тії споруди! Чи не прйшло й 2 роки та він «прозрєл»?

  Ну ясно — якраз шахрай й кричить голосніше за всіх — «тримай шахрая!!!»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.