«Склоки» в васильківському «Ударі»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Виключення з партії «Удар» Влада Сергієнка стало ще одним підтвердженням перманентних «склок» у васильківській міській організації «Удару». Як відомо, раніше з лав ції партії були виключені депутати міськради Мартиновський, Змаєва, Тягун. До виключення з партії всіх названих осіб «доклав руку» нинішній міський голова Сабов. Якщо позбавлення членства в партії трьох останніх пройшло для Сабова більш-менш гладко, то виключення з «Удару» Сергієнка для Сабова просто так не минеться. У Василькові у Сергієнка досить високий авторитет, можливо, навіть вищий як у Сабова. Крім того, обставини його виключення з «Удару» здаються багатьом дуже сумнівними.

Справка: — склоки — ссора, враждебные отношения на почве мелких интриг, борьбы личных интересов. ( толковый словарь Ефремовой).

«Склоки» в васильківському «Ударі»...: 7 комментариев

 1. Васильківчанин 06.11.2014 at 14:21

  Влад Сергієнко, як член партії «Удар», на виборах до Верховної ради підтримав кандидатуру по 94-му виборчому округу не ту, яку підтримав Удар, маєтьмя на увазі кандидатуру Гліба Лірника, а навпаки-його основного опонента від Народного фронту Віктора Романюка, якому Лірник з незначним відривом прогоав виборчі перегони. А Влад Сергієнко не лише підтримав Романюка, але і очолив його виборчий штаб-тобто на виборах прямо працював проти своїх однопартійців на користь не своїх однопартійців... це така невеличка політична зрада за бабло... Тому нормальна абсолютно реакція Удару про виключення Сергієнка з його лав. Окрім того періодично в ЗМІ Сергієнко мочить Сабова-не коректна корпоративна етика однопартійців. Владу вже треба вчинити як і Романюк до цього — пер4бігати в Народний фронт. Рейтинг Сергієнко дійсно певний має, але сумніваюся, що занадто високий, тому це пепебільшення з боку автора статті.

  • admin 06.11.2014 at 15:24

   Васильківчанину: — погоджуємось з вами в тому, що рейтинг Сергієнка не «занадто високий». Ми мали на увазі — «досить високий авторитет» (а не рейтинг), порівнюючи його з авторитетом Сабова.

   Крім того, як показали результати виборів, переважна більшість виборців вкрай критично віднеслась до рішення «Удару» підтримати кандидатуру Лірника. Ми також вважаємо, що вибір цієї кандидатури партією влади був не зовсім вдалим. Щодо критики Сергієнком дій Сабова як міського голови, то підстав для цього на сьогодні більше ніж достатньо. Чи ви хочете сказати, що Сабов — це"св"ященна індійська корова"?..

   • Влад Сергієнко 07.11.2014 at 11:15

    Скажу майже по Гегелю, що не може бути ніяких «склок» і взагалі нічого в тому чого не існує.

    Виключення з партії було давно прогнозоване і логічне з огляду на мою диспозицію по відношенню, як до Сабова так і до протеже Засухи і кандидата, якого підтримав УДАР — Гліба Лірника.

    Можна було б ще посперечатися звичайно з 15-ма членами політради Київської обласної організації, що вони приймали до уваги лише аргументи істеричного Сабова, але я навіть не знаю прізвищ осіб, які приймали таке рішення.

    В сухому залишку, окрім 3 хв часу на написання цього повідомлення, я абсолютно нічого не втратив.

   • Gorbachenko 10.11.2014 at 10:45

    Чому не розміщуєте мій коментар?

    Ну який авторитет у Сергієнка? Людина в віці 35 років не створила сім'і,не народила дітей, немає ні вищоі освіти, ні своєі справи. Це говорить про те, що він боіться відповідальності, живе для себе коханного та не має бажання турбуватись за інших. Егоістична та самозакохана людина! А ви кажете високий авторитет!

    • admin 10.11.2014 at 12:25

     Gorbachenko: — ми розміщуємо всі коментарі за дуже невеликим виключенням. Ви маєте право на свою думку про Сергієнка. На нашу ж думку, Сергієнко певний авторитет у місті має. Не можна з особистої неприязні не бачити, наприклад, того, що Сергієнко з «Майданом Васильківщини» зробили для зони АТО. Щодо іншого- ми маємо неписане правило — невтручатися в особисті справи будь- кого...

 2. Антивирус 06.11.2014 at 14:26

  Да того удара в василькове всего-то два с половиной человека но у у них видно глаза стали открываться да в голове яснеть по поводу свого предводителя.

  А в целом — тут ничего личного :толькко бизнес Все ж знают за кого сергиенко работал и от кого баблосы получал но вот только его кандидат не в той катманде за которую нужно От и разошлись дорожки

 3. НФ 06.11.2014 at 17:08

  В том , что исключили Сергиенко из «Удара» виноват сам Сябов!

  После предательства Сябовым «Майдана Василькова» все, кто был с ним рядом, отвернулись от лже -мэра.

  Вот и решил Серёга назначать к себе в советники разную шваль типа Клоролёва и ещё 12 «радныков» типа неудачника Недилько,которого прокатили на сессиях раз пять и не назначили в замы к Сябову!

  Сябов умудрился Королёва назначить директором Комбината коммунальных предприятий.

  Недолго пробыв директором Королёв захотел "возвыситься " и стать заместителем Сябова...

  В секретари метит Вовочка Гуреев , который ведёт "закулисную " игру договариваясь с Королёвым и Биденко о том , что поможет Королёву занять должность зама Сябова при условии ,что Сябов будет согласен видеть секретарём Рады самого Гуреева!

  Вот так "ложаться « под Сябова личности Василькова, которые для Василькова полные нули!»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.