Скиби на сесії не буде?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За інформацією з одного джерела, сьогодні  Скиба знаходиться на одному з військових полігонів у Львівській області. Якщо ця інформація відповідає дійсності, то Скиба не може бути присутнім на сьогоднішній сесії, в порядок денний якої внесено питання про подолання «вето» на рішення ради про обрання його секретарем ради.

Скиби на сесії не буде?.: 3 комментария

 1. олег 19.08.2014 at 22:04

  Какое на фиг ВЕТО. Начитались умных иностранных слов. Распоряжение про остановку действия решения сессии про избрания Скибу секретарем рады на сессию вынесено не было в течении двух недель с момента его принятия. Значит решение вступило в силу и Скиба законно избранный секретарь рады. Голова имел возможность вынести на рассмотрение сессии свое распоряжение, но не вынес. Проблемы головы.

  • admin 19.08.2014 at 23:39

   Олегу: — хоч ви і досвідчений юрист із стажем, все ж таки дозвольте трішечки вас поправити. Згідно ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова має 5 днів для зупинення рішення з моменту його прийняття шляхом внесення його на повторний розгляд ради із обгрунтуванням зауважень. Далі — рада зобов"язана у двотижневий строк повторно розглянути це рішення. Отже, остаточне рішення в такому випадку повинно бути прийнято не пізніше 5 днів плюс два тижні, тобто 19 днів, а не двох тижнів, як ви кажете. Чи не так?..

 2. олег 19.08.2014 at 22:23

  Палыч, Вы же писали, что окупился Скиба. Тут явно где-то врут. Шо выходит не откупался? Спросите у Недилько он что-то придумает. Мне о том, что Скиба откупился говорил Недилько лично. Спросите у говорящей головы Сабова, может он новую сплетню красивую придумает?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.