Скиба секретарем ради не буде...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оскільки 18 серпня ц.р. Скиба програв суд по оскарженню зупинення Сабовим рішення про обрання його секретарем ради, а вчора сесія міської ради, яка мала повторно розглянути це рішення, не відбулась, Олександр Сергійович остаточно втратив шанс стати секретарем ради.  Раніше ми категорично виступали проти обрання його на цю посаду і пропонували йому добровільно відмовитись від секретарства.

Скиба секретарем ради не буде...: 6 комментариев

 1. Олексій 20.08.2014 at 22:09

  Буде....... повернеться героєм після перемоги наших військ в АТО. за нього проголосують ще більше депутатів — тоді обов'язково буде... і Ви, його підтримаєте, Анатолій Павлович... Ви ж не підтримуєте терористів?????? Скиба справжній чоловік не ховаючись пішов служить у аеромобільні війська, простіше кажучи ВДВ, очолює роту десанту... на відміну від інших кадрових військових котрі проносили свої яйця по полігону й все своє військове життя утримувалися за гроші платнииків податків, й зараз за них утримуються в 40 років пішовши на пенсію отримують в двіічі більшу пенсію ніж доярка, яка на пенсію пішла в 55 маючи більше 35 років трудового стажу....... а ці «дєятєлі» ховаються по кущах. Для чого нам армія — правильно для захисту від зовнішнього ворога, а не для того щоб вони були утриманцями й 23 роки крали бензин та роспилювали літаки на метал...На відміну від інших- Капітан Скиба молодець, поважаю... Чи Ви з цим не згодні????

  • admin 20.08.2014 at 22:37

   Олексію: — що буде, побачимо. Час покаже, хто є хто. Разом з Вами бажаємо успіху Скибі, в тій справі, про яку Ви нам повідомили. Разом з тим, є невеличке запитання до Вас, щоб уникнути непорозуміння. Багато людей у Василькові у зв"язку з Вашими звинуваченнями в крадіжці бензину згадають прізвище Іващенка. Скажіть, коли Ви писали про це, Ви здогадувались, що таким чином «підсунете свиню» людині, яку Ви особисто поважаєте?..

   • Олексій 20.08.2014 at 23:58

    А у Вас все Івщенко... все перекручуєте на Іващенко, я писав про війсьькових, які заміість того, щоб обороняти країну продавали бензин, а зараз сидять по кущах... а не про цивільних... здогадалися кого я мав на уавзі... Мені приємнр за Вашу позицію про АТО!!! НЕ чекав цього від партії Семиножкнка — сателіта ПР!!!!

 2. олег 20.08.2014 at 23:49

  Палыч, вы либо совсем уже сплетником стали либо фантазия подводит. Суд 28.08.2014 года. Никаких судов никто не проигрывал.

  Кстати обязанность головы вынести на повторное рассмотрение, если голова остановил действие решения рады. Сессия не состоялась, голова не вынес. Я так понимаю.

  Слово вето — вообще конкретные колхозаны от права употребляют в данном случае. Вето это буквально означает запрет, причем полный и безповоротный. Это если из римского права. У нас это слово в законе не звучит. Причем никак не звучит в законе про местное самоуправление. И просто какой-то колхозник, который мнит себя юристом с умным видом произносит умное слово из римского права.

  Палыч, Вы то сплетни собираете про суды, то слово старинное за каким-то колхозником повторяете.

  • admin 21.08.2014 at 09:22

   Олегу: — Якщо б ви були «уважні», то побачили б, що слово — вето — у нас в лапках — «вето». В такому випадку ми вживаємо слово — зупинення. Допускаємо, що ваша «неуважність» могла бути викликана певним роздратуванням щодо розвитку подій навколо секретарства Скиби. До речі, коли ви «дали маху» з остаточними строками розгляду (зупинення...), ми написали про це в коректній формі. Чи не так? А ви останнім часом, чомусь, і , на нашу думку, на жаль, стаєте все більш агресивним.

 3. олег 21.08.2014 at 01:42

  Палыч, прочитал фейс бук Сабова. Палыч не пишите больше по информации Сабова и его говорящей головы. Они не понимают, что такое выиграть или проиграть дело в суде и говорящая голова даже не поняла, что дело назначили слушать на 28.08.2014 года. А, Сабов решил, что выиграл суд в котором даже не рассматривалось его распоряжение и ни одного искового требования. Чего этот умный отбил и какую атаку не понятно.

  Кстати, почему Сабов перед сессией не выпустил сказать благую весть свою говорящую голову? Палыч? Говорящая голова наверное совсем глупость при умных людях не говорит. Для этого есть Сабов.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.