Скиба і Сіра повинні написати заяву...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Події, що сьогодні відбуваються у Києві, неодмінно вплинуть на ситуацію в кожному населеному пункті України. Вкрай необхідно, щоб на місцях подібні процеси відбувались цивілізовано і носили мирний характер. Це залежить в першу чергу від громад і місцевої влади. Гострі питання, для вирішення яких не потрібно багато часу і ресурсів, повинні бути негайно вирішені. Для Василькова на часі: — звільнення посадових осіб, які дискредитували себе своєю дільністю в очах громадскості та легітимність призначення яких на посади викликає обгрунтований сумнів — секретаря ради О.Скиби, заступника міського голови О.Змаєвої, начальника управління економіки і власності Л.Сірої.
На нашу думку, слід також негайно переглянути чисельний та персональний склад виконавчого комітету, оскільки він сформований ще за часів Іващенка і несе всю повноту відповідальності за пограбування територіальної громади та безаконня, яке панувало у Василькові останні 6 років.
Добровільна відставка вказаних осіб та саморозпуск всього складу виконавчого комітету сприятиме зняттю суспільної напруги в місті і стане одним із чинників попередження неконтролюваного розвитку подій у нашому місті.

Скиба і Сіра повинні написати заяву...: 8 комментариев

 1. карпо 20.02.2014 at 15:13

  Хочимо ми того чині, напруга в місті почала зростати. Сьогодні це виражено чергами в супермаркетах та на заправках. Що буде завтра, можемо тільки здогадуватися.

  Треба терміново приймати необхідні рішення та доводити їх до людей, щоб люди бачили, що влада в місті є і вона контролює ситуацію.

 2. Яків 20.02.2014 at 17:09

  схоже на те, що скоро повспливають діла «давно» минувших днів разом з недозамятими кримінальними справами деяких чинуш-ділків, котрі перетворили економіку міста на чорну діру. А там і повспливає все, що нажито «непосильним» трудом...

 3. Соціал-Nаціональна Асамблея 20.02.2014 at 20:46

  В першу чергу заяву про відставку має написати призначений мер Сабадаш.

 4. admin 20.02.2014 at 21:14

  Соціал-Національній Асамблеї: — захищати Скибу і Сіру вкрай невдячна справа. Разом з Іващенком вони наробили дпя Василькова стільки зла, що васильківці ще довго будуть згадувати їх «незлим тихим словом». Щодо Сабадаша — не за горами місцеві вибори, тоді виборці Василькова і скажуть своє слово.

 5. Соціал-Nаціональна Асамблея 21.02.2014 at 00:07

  Скибу і Сіру ніхто не захищає. Подання на їхнє звільнення може з легкістю подати любий вашому сердцю Сабадаш. Чому не подає? А призначений мер місту не потрібний!

 6. admin 21.02.2014 at 00:44

  Соціал-Національній Асамблеї: — Будь-хто неупереджений, хто слідкує за публікаціями на нашому сайті, бачить що жодний васильківський ЗМІ не піддає такій жорткій критиці нинішню васильківську владу. Проте наша критика не огульна, а носить конструктивний характер. Ми , на відміну від інших, прекрасно розуміємо наслідки необачних кроків , які можуть нести загрозу для процесів забезпечення життєдіяльності міста. Щодо «призначення» Сабадаша — інші кандидати на посаду міського голови та їх виборчі штаби, в т.ч. і внаслідок низької кваліфікації , не зуміли доказати в судах незаконність обрання Сабадаша, або,навіть, організувати з цього приводу протестні акції виборців Василькова. Крім того, ми ще раз наголошуємо, що кандидатура Сабадаша була найбільш прийнятною з усіх зареєстрованих кандидатів на цю посаду. І сьогодні, згідно опитування на « Васильків- інфо», його діяльність підтримують 35 відсотків опитаних. На сьогодні це немало. На нашу думку, в інтересах громади все- таки дочекатись чергових виборів міського голови, одночасно здійснюючи постійний контроль за діяльністю нинішнього керівника міста.

 7. Група ВТМ 21.02.2014 at 23:06

  В, І, Сабодаш будласка дайте відповідь влаштовують чи не влаштовують Вас як фахівці

  Сіра, Скиба, Змаєва, а також виконком бо А, П, Боровик не може заспокоїтися що він

  С, Іващенка звільнив і на цюму його місія закінчилася.

 8. ЯКІВ 22.02.2014 at 03:54

  Змаєва серед них сама «розумна і культурна», в кращих васильківських традиціях))

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.