Сказав — «А», скажи — «Б»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сабов публічно озвучив свої наміри звільнити з посад деяких начальників відділів та керівників комунальних підприємств. На нашу думку, посада міського голови зобов"язує Сабова діяти таким чином, щоб сказані на все місто слова не розійшлись з ділом.

Сказав — «А», скажи — «Б»...: 3 комментария

 1. олег 24.11.2014 at 23:33

  Пусть рискнет. Палыч, подталкиваете глупого мальчика прыгнуть на рельсы за конфеткой?

  Может у Сабова сегодня просветление? Мало чего человек с бодуна намолол? Не провоцируйте. Все поймут.

 2. Барна 26.11.2014 at 03:44

  Чомусь деякі посадовці сприймають своі посади як щось особисте, що перейшло ім по праву спадщини або було куплено за особисті гроші, тому відмовлятися від цих посад не бажають і сприймають своє звільнення як трагедію. При цьому вони ні за що не відповідають, тому що їм байдуже. Просто байдуже. Спостерігаємо за повною відсутністю мотивації будь-що робити у деяких керівників, а тим більше нести відповідальність за своі справи. Перебування на одній посаді 10-15 років приводить до відносної деградації сфери відповідальності. Спрацьовує принцип «бессменного вождя». Але місту потрібні нові, молоді обличчя, нові можливості, нові погляди, новий розвиток. Мешканці міста хочуть і кричать про зміни, але якщо ці зміни стосуються іх особисто або іх родичів, то вони вже не потрібні... То що ми будемо мати як наслідок? Тому або керівники повиненні відповідально віднестися до свого звільнення та не робити з цього трагедії, або і надалі ми всі будемо сидіти у нашому васильківському болоті і тільки критикувати владу, за те що самі перед усім не хочемо нічого змінувати!

 3. олег 26.11.2014 at 22:12

  И что хочет сменить Сабов. Есть какая-то программа хоть в одной сфере? Если только уже покупатели на должности подгоняют, то извините, на этот раз не выйдет. Попугал, подумал и очень правильно передумал.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.