Скандал на сесії...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам повідомили, на сьогоднішньому пленарному засіданні ради відбувся великий скандал. В сесійному залі виникла запекла суперечка навколо виділення земельної ділянки іншому власнику, яка належала родичам колишнього заступника міського голови Олексія Шекери, який помер після тяжкої хвороби.

Головним фігурантом скандалу начебто була депутат від УКРОПу, член земельної комісії Н.Мурашко.Як подейкують, саме вона була причетна до цієї неприємної історії.

Більш детально про це дивіться у нас найближчим часом...

 

 

Скандал на сесії...: 8 комментариев

 1. Дон Корлеоне 03.10.2017 at 11:41

  Кажуть цей скандал почав руйнувати картковий будинок васильківської політики. Міський голова замість того, щоб вольовим рішенням наполягти на скасуванні корупційних рішень про виділення земельних ділянок доньці депутата Мурашко, взяв на себе відповідальність розрулити цю ситуацію кулуарно. Будемо подивитися. А от в діях депутата Мурашко 100% є склад корупційного правопорушення а можливо і злочину

 2. Спостерігач 03.10.2017 at 15:46

  Як показує життя — ЗАМАРАШКА «ЧМО» — человек морально ограниченный.

 3. Маргарита 03.10.2017 at 22:44

  Вона ЧМО для виборців. А для себе вона далеко не ЧМО. За пів року депутацтва отримала дві ділянки у власність і поклала вона великий болт на Свічинськоко і на мера, який червонія сьогодні перед нещасною матір'ю. Це ЧМО зайшлО в депутати після смерті Шекери, зайнялО його крісло в сесійній залі, влізлО в земельну комісію та вигризлО в Шекери майно! А ви запитаєте в цього ЧМА скільки вонО провело зустрічей з виборцями і чи хоть раз вонО виїхали на округ, щоб допомогти чимось людям. Ні разу вонО не булО на вулиці Грушевського і не поцікавилОся проблемами округу де вонО депутат. Люди до цього часу вважають, що в них депутат помер а іншого не призначили. Як каже шановний нардеп Ляшко, СКОТИНЯКА ТИ Мурашка і не місце тобі в Раді!!!

 4. Сергій Свічинський 03.10.2017 at 23:46

  Мій коментар за посиланням :

  www.facebook.com/permalin...&pnref=story

  З повагою — Сергій Свічинський.

 5. народ 04.10.2017 at 12:06

  Люди, подивіться на цих депутатів, одиниці мають совість, а всі інші . Щоб почути таке від матері О.Шекери про Мурашко, а вона і глазом не моргнула Щей почала щось кричати на ту матір Неділько, щось не видно твоїх коментарів це вже на цьому скінчилось чи що І в суд ніхто не звернеться , є ж юристи щоб скасувати незаконні рішення на Мурашку

 6. admin 04.10.2017 at 12:41

  Сергію Свічинському — я з повагою відношуся до Вас, Ви є одним з небагатьох депутатів, які розуміють, що таке депутатські повноваження і що з ними робити. В одній з наших попередніх публікацій ми назвали людей, які, на нашу думку, в майбутньому могли б займати будь-яку керівну посаду у Василькові. Серед інших там було і Ваше прізвище.

  Разом з тим історія з земельними ділянками, про які йде мова, дійсно неприємна. Вона кидає тінь не тільки на члена Вашої фракції, а й на посадових осіб, які готували відповідні документи.

  Дійсно, міська організація УКРОПу в результаті всього цього понесе значні репутаційні втрати. Наскільки мені відомо, продовження цього скандалу буде, і його обов"язково використають Ваші опоненти. Хочу лише зауважити, що нереагування керівництва організації і фракції на ситуацію, що склалася, лише погіршить ситуацію подібно тому, як це є на сьогодні у Ваших колег з ВО «Батьківщина». На нашу думку, яка підкріплена конкретною інфоромацією, найбільш доцільним у цій ситуації було б відкликання Мурашко з складу земельної комісії, якщо вона не зробить цього добровільно. Проте, остаточне рішення за Вами...

 7. Маргарита 04.10.2017 at 16:16

  Сергей, не делай всех идиотами. Все знают, что Пухляк Н. подставное лицо. Если мурашки тебе проехала по ушам это твои проблемы . По всем инстанциям по оформлению этого участка бегала ее дочка.

 8. Правда 06.10.2017 at 21:02

  Народу. Недільку пообіцяти як два пальця обісцяти (вибачте за народний вислів)! Він взагалі на сесію не з'явився.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.