«Ситуація дуже неприємна»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На другому пленарному засіданні при розгляді земельних питань виникла, як багато хто каже, дуже неприємна ситуація. Не будемо вдаватися в деталі. Достатньо подивитись відеозапис засідання та інтерв"ю секретаря ради Оксани Перінської на «Рубіконі» або в «ютубі».

Чи можна було цьому скандалу запобігти?..Запросто! Хто скаже — «для чєго такая спешка» при виділенні земельної ділянки громадянці Пухляк? Що на наступній сесії не можна було б роглянути?..

 

«Ситуація дуже неприємна»...: 3 комментария

  1. Добро 14.10.2017 at 22:09

    А как не спешить?? Куют железо пока куётся. До выборов осталось совсем мало. А срочно продать нужно земельку, что бы еще пару участков хапануть. Дочкам уже хапанула, а зять еще без участка, и внукам тоже нада...А как не спешить???

  2. Бодя 15.10.2017 at 09:48

    Ще не вирішено конфлікт по стугнянському парку, так Шульц з рулєткою вже по іншому парку ганяє той що по соборній, на горі. місцеві кажуть що частенько він туди заізжає.

  3. Пулька 15.10.2017 at 13:40

    Вона знає чого пре, бігом та матері не стидається. А то на наступну сесію прийдуть люди з будинку на захист О.Шекери, а підставна особа Пухляк точно на сесію не прийде, позоритись перед людьми за чужу ділянку. Правду Буосова сказала, якби це вона чиПерінська, їх би вже з гомном змішали. Будем ждати , щож Свічинський зробе, чи знову під їхню з Нередьком дудку запляше?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.