Сіранчук — «Які претензії до мене?»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

"Які претензії до мене? ... «З таким запитанням Василь Михайлович звернувся до мешканців міста, які на сесії міської ради висловили своє невдоволення діями родичів керівника фракції ВО „Батьківщина“ у міській раді щодо приватної забудови частини парку біля р. Стугна. 

Якщо взяти до уваги всі обставини цієї справи та реакцію широкої громадськості на неї, то запитання Сіранчука — „які претензії до мене“, виглядає щонайменше дивним.

Нагадаємо, що Василь Михайлович — член бюро міської організації, заступник голови фракції і, на нашу думку, є найбільш поважним і авторитетним депутатом від цієї політсили.

Отже, які претензії до  Вас, шановний Василю Михайловичу?..

Ось що ми почули від Ваших виборців: 

  • чому Ви публічно не оприлюднили свою особисту позицію щодо цього резонансного питання?;
  • чому Ви, як заступник голови фракції не повідомили своїм виборцям, що Ви будете конкретно пропонувати своїм однопартійцям для запобігання подальшому падінню авторитету депутатів Вашої фракції зокрема, і Вашої політсили взагалі у Василькові?;
  • нарешті, чому немає жодної інформації про партійні рішення щодо цієї неприємної для Вас, Ваших однопартійців, партії, історії.   
  • Шановний Василю Михайловичу! Невже не зрозуміло, що відмовчатися в такій ситуації не вдасться. Ви що — чекаєте антипартійних акцій? Якщо і надалі гратиметеся в мовчанку — вони будуть. Обов»язково!..

Сіранчук — «Які претензії до мене?»...: 1 комментарий

  1. Антивирус 24.05.2017 at 22:52

    Какие претензии к флюгеру? Куда ветер повернет — туда и кукарекает!......

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.