Сіранчук! Руки геть від Будинку культури!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Черговий сюрприз від місцевих Юліних підопічних. Ще в  повному розгарі скандал навколо намагань родичів голови Васильківської Юліної партії Слончака побудуватись в парковій зоні на березі Стугни, а тут заступник Слончака Вася Сіранчук хоче «прихватизувати» кусочок Будинку культури!

 Що далі?.. Васі можна, а Ларіним — ні. І пішло, поїхало — хватай, кому «нє лєнь»...

Схаменіться! Побійтеся бога, всі, хто до цього причетний...

Сіранчук! Руки геть від Будинку культури!.: 6 комментариев

 1. Гуру 18.04.2018 at 22:15

  Дуже цікаво, так давайте розпиляєм по запчастинам все комунальне майно та роздамо всім хто захоче. А всі охочі будуть собі бізнес робити, а міський бюджет зменшуватись. Невже не в змозі платити оренду? Чи це жадібність? Чи якщо ти депутат то в приорітеті і можна комунальне майно собі грабастати?

  Всім роздамо і будемо сидіти на бобах, замість будинку культури буде бізнес центр. А чого б і ні, всім роздавайте, тільки що після вас залишиться, шановні депутати?

 2. Спостерігач 19.04.2018 at 08:35

  Кому-то еще не ясно,кто наши депутаты?Все их голосования,это договорняки-ты мне я тебе. На город и на дюдей им наплевать,и все их голосования сопровождаются вопросом,а что нам от этого?

 3. Думка 19.04.2018 at 17:32

  Сіранчук здобув слави у Слюнчака ось і намагається пока при депутатстві заграбастати кусок Будинку культури. Цинізм деяких депутатів виходить за межі розумного...Ось туди і записався Вася Сіранчук.

  Те що Василь жадібний до грошей про це у місті знають, аде ж совість Василю?

 4. Працівник виконкому 19.04.2018 at 19:41

  Питання до адміна:

  Ви ще досі вважаєте що Сіранчук достойний очолити Батьків—щину,пам'ятається була у Вас така пропозиція,чи там в партії геть одні загарбники та бездарі?

 5. admin 19.04.2018 at 21:33

  Працівнику виконкому — була така пропозиція, визнаю. Не думав, що Сіранчук заради власної вигоди зважиться на поступок, притаманний хворим на клептоманію...

 6. Думка 25.04.2018 at 15:25

  Може депутат БЮТу Сіранчук В.М. знайде свою совість та залишить комунальне майно, а саме частину Будинку культури, громаді міста? Зрозуміло що купка депутатів від БЮту які задарма забирають комунальне майно міста і своїм дітям будує майбутне! Громадо, не голосуй за місцеву БЮТ! Вже всі побачили і почули як підробляються документи у виконкомі, як Слюнчаком і Сергієнком дерибаниться земля, як вони дбають за нужди пересічних громадян, одне бла, бла, бла...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.