Шведи биті!!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Яскравий матч та чудові емоції і враження подарувала нам національна збірна у першому турі групи «D» ЄВРО-2012.
Вдаючись до масованого пресингу шведських воріт в першому таймі, українцям не вдалося реалізувати багатьох моментів, за що на 52-й хвилині нападник збірної Швеції Златан Ібрагімовіч покарав влучним ударом по воротах П’ятова.
Але не довго шведи раділи забитому голу і супер-зірка вітчизняного футболу Андрій Шевченко двічі вразив голкіпера шведів – Андреаса Ісаксона. Обидва рази головою.
Приблизно рівну гру і чудову статистику ударів по воротах (13:12) продемонстрували обидві жовто-блакитні команди, але рідні стіни допомогли нашим гравцям здобути таку важливу дебютну перемогу.
Розкішна гра! Чудові емоції! Сподіваємося на подальші перемоги команди Олега Блохіна!
Наступний матч Україна проведе проти збірної Франції 15 червня на «Донбас-Арені» в Донецьку.