Пашкевич штрейкбрехер?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні  депутат міськради, мешканець с. Путрівка, працівник КП «Тепломережа» С. Пашкевич вдруге під час розгляду земельних питань залишив   без кворуму пленарне засідання ради, тим самим заблокувавши розгляд  земельних питань, позитивного вирішення яких чекали сотні васильківців.  Рекомендуємо заявникам звернутись до Пашкевича з проханням пояснити мотиви такої його поведінки. Ном. тел. депутата Пашкевича можна отримати в орг. відділі міської ради. Як нам повідомив один з депутатів, крім Пашкевича з сесії  «пішли» депутати Корбецький і Савчук.

До демаршу Пашкевича депутати встигли проголосувати бюджетні питання та в черговий раз «завалити» затвердження заступників міського голови.

(штрейкбрехер — перен. -  изменник, предатель общих интересов  ...словарь. Ефремова)

Пашкевич штрейкбрехер?.: 6 комментариев

 1. куку 14.12.2014 at 19:56

  пашкевич не штрейкбрехер, а жадный беспринципный аморальный ........, с ним просто не поделились бабками по земельным вопросам, вот он и возбух, кроме водки и денег, товарища пашкевича ничего не интересует, гнать в шею из рады комуняку, коррупционера и прислужника рыгов!

 2. куку 14.12.2014 at 19:57

  советую громаде пикетировать дом предателя в Путровке, на ул. Ленина 89, и заодно спросить, откуда у нищего коммуниста такой домина?

  • Фортуна 15.12.2014 at 12:11

   А у нас що земельні питання повинні за бабло розглядуватись? Корупціонери ті, хто за бабло людей по земельним ділянкам кидає. Чи практика продовжується?

 3. куку 15.12.2014 at 12:51

  Наташа-фортуна, вас интересует только бабло, все в курсе. Сколько вам пашкевич обещает или вы просто от безысходности, чтобы поймать хоть такого завалящего мужичка на ....... лет?))))) пашкевич — дико жадный тип, не рассчитывайте на преференции, и вообще вкус у вас ужасный, фу-фу-фу!

  • Фортуна 23.12.2014 at 22:15

   Куку не по темі розмова, на такому «серьйозному» сайті фамильярнічать не гоже!!! Чи модно на них опускаим опонентів нижче плінтусів? Хто як пише і про що пише, має в усьому зацікавленість.

 4. Олексій 24.12.2014 at 16:16

  Пашкевич меркальтильний, аморальний???? Це — вже смішно )))) Людина показала позицію й цим заслуговує на повагу, але тут потрібно поступитися навіть власною безпринциповістю ... й ходити на сесії на користь громади...Петрович без вас вже другий раз не збираємся)))))

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.