«Шоковані балаболи»... Оновлено 18.10.2016

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.10.16. На жаль у нашому місті балаболів більш, ніж достатньо. Проте останнім часом у Василькові з"явилася їх нова різновидність, або підвиди : — а саме, «балаболи шоковані», «балаболи трохи шоковані», «балаболи майже шоковані» та ін.

Не вірите?.. Тоді нам все-таки доведеться процитувати  авторів «балабольських шедеврів», якими сьогодні просто переповнені деякі сторінки соцмереж...

На прохання нашого користувача пані Ольги для прикладу подаємо деякі цитати з соц. мереж:

...А.О. : Шановні батьки, які захищають директора, я «трохи» шокована ! Я не вірю, що таке можна написати!!! Цей чоловік, який пропрацював 37 років на посаді директора школи сьогодні розповідав на зборах, що він почав виводити свій клас ще до руйнації, потім вийшов на стадіон, говорив з мером, той йому дав вказівку звірити кількість дітей. І тут просто амбєц!!! Він говорить про те, що хлопці 8ми класники принесли йому журнали!!!!! Хто їх попросив??? Діти 8го класу, в яких перехідний вік і в яких нема страху... Хто їм дозволив іти в зруйновану школи??? І ви кажете, що він «маладєц» ? Напевно я чогось не розумію...
Сьогодні задали йому питання чи за 37 років він небачив тих тріщин, на що він відповів що тріщин і сьогодні не має. Що то просто будівельники так побудували і поклали цеглу в стик і між тим стиком був ребероід і через той рубероід завжди протікала вода, і потім, до нього підійшов читель труда і сказав, а давайте його запінемо, той стик, щоб вода не текла, то вони так і зробили!!!!

Я в шоці від таких пояснень!!! Він, як директор школу напряму відповідає за розприділення коштів, за допущення до робіт будівельників і т.п. Але весь час він думав напевно як заробити кошти розливаючи воду в приміщенні школи та як потім відпочити в Каннах ...
Люди, батьки, ваші діти ЧУДОМ лишилися живі!!! А ви таке говорите! Він директор школи, він не просто вчитель!!! Значіть брати на себе обовязок розприділяти кошти він має, а відповідати за наслідки не правильного розприділення коштів не має#!!
Так і живем.........
Підписала акт Козак, начал ник відділу освіти, вона про це заявила при всіх сьогодні, хоча вчора мовчали всі ... Чому було вчора не скпзати???? Найцікавіше, що вона сказала, що вона ж не знала, що треба стіни перевіряти. перевіряли тарілки і парти)))) це професіоналізм? Кого цікавить що вона знала , а що ні???

А найогидніше, це те, що директор школи, «чесний і не заплямований» повірив в Бога, бо його машина не постраждала!!!" Вас це не смущає, щановні батьки-захисники директора???? Прмчому заявив про це на всю країну!!!!!

А.О: Я в повному шоці.

Владимир Г. відповідь А. О.: Анна, то не треба бути в шоці... Зараз на стадіоні проходить молебен. Сходіть і поговоріть з вчителями. З'ясуйте їх позицію...

А.О.: Директор завжди ПРИЧОМ навіть, коли дитина,одна, в школі залізе на вишку, впаде з неї, та пораниться, директор буде відповітати і по судам ходити. Така ситуація мені знайома!!!! І якщо родичі будуть мати притензії то директора однозначно посадять. У цих посадах керівників є не тільки права, я повторюся, а й обовязки і відповідальність! Так що не треба пургу тут нести!!! Тим більше 37 років займати дану посаду!!!!]

Владимир Г.:  Іноді краще мовчати!

А.О. : Цирк!!! Не бачу сенсу говорити з Вами!!! Зараз вже вчителі просять батьків своїх учнів більше мовчати!!! Для чого це??? Не скажите?? Хто дав таку вказівку? Всі ми знаємо, що вчителі «поднєвольниє птіци», що сказали, те і роблять. І на виборах і на концерти і на збори якщо треба повен зал, то вчителів в першу чергу по дзвіночку викликають. А про компетентні органи краще мовчить. Ми вже побачили як компетентні органи підписали акт, що школа придатна!!!

А.О. : Володимир, ви мене вибачте, але складається враження, що ви або в долі, або зацікавлена напряму особа, або просто потриндіть!!!!

Владимир Г.: відповідь А.О. : Ви зробили такий висновок бо не підтримав Вас? Давайте почекаємо висновків комісій, а тоді будемо говорити щось і засуджувати посадовців.

Т. С.: неужели директора не посадят?! это невероятно! люди! о чем вы думаете?!

Владимир Г.: Розстріляти... А краще повісити на площі! Ото тоді всім буде легше і всі проблеми вирішаться....

А.О. :А разом з ним, Володимир , і вас! Вибачте, але таке відношення до СВОЄЇ дитини та до декілька сотень учнів говорить саме за себе. Це вищої ступіні байдужість, ізза якої в нашій країні зараз ВІЙНА!!

А.О. :Я вибачаюся, може перегнула, але як каже мій гарний знайомий, всіх до стінки. І, іноді, здається, що виходу іншого і не має!!! Це ж ДІТИ!!!!

Владимир Г. відповідь А. О.: Анна, а ви не багато на себе берете? Досить піаритись на школі. Ви тільки і здатні всіх хаяти. Скажіть що ви зробили аби запобігти руйнуванню школи? Вказувати всім що робити, великого розуму не треба!!! А на більше Ви здатні?

А.О.: А на рахунок піару, вибачте, але мені є чим піаритися і крім страшних історій міста, які трапляються завдяки недбаості керівників. Я роблю не мало для міста.

Владимир Г.: Це адекватне сприйняття того, що усім батькам (зі мною включно) неймовірно пощастило. Проте бувають катастрофи передбачити які на жаль не можливо (землетруси, плавуни, урагани) які руйнують будівлі і забирають людські життя. Тріщини є на КОЖНІЙ будівлі в якій ми живемо, працюємо, харчуємося, відпочиваємо і це не показник руйнації будівлі. Ми чекаємо висновків комісії чи була це службова недбалість. Перевірити «підмивання фундаменту» апріорі неможливо. Там була моя дитини, були учителі, були старші діти які розповідали як усе було не на камеру з вирізаними цитатами. Персонал школи зробив усе можливе у максимально короткий час для виведення усіх діточок. А ті батьки які жадають крові — ВИ бачили ці тріщини в які зараз вгризлися зубами (доречі та стіна з тріщиною і не завалилася як і інші, але це вам ні про що не говорить звісно), ВИ водили незважаючи на це своїх дітей до цієї школи, ВИ не написали жодного звернення на бездіяльність адміністрації школи з цього приводу, тож майте докори на СВОЄМУ сумлінні. з огляду на це садимо за грати увесь масив)

 Irina L.: Чому ніхто не казав, що є постраждалі. Що з дитиною?

А.О.: Привалило шафою! Зламана ключиця, наче.

Irina L.: Я в шоці. Дитина вдома чи в стаціонарі? Відповідальність за дитину під час навчального процесу лежить на вчителях і звичайно на директорові.

А.О.: Я думаю,там все замяли, тому так і тихо

Татьяна Ш.: Ання.Я думаю,там все замяли, тому так і тихо Звідки у Вас такі виводи,хто Вам сказав,що зам'яли...?

А.О.:Це моя особиста думка, бо про це всі мовчать!!!

Татьяна С.: Цікаво, де були такі активні зараз громадські активісти коли приймали школу до навчального року, чому не заявили про своє бажання проконтролювати, чому мовчали батьки, які щодня водять діток до школи — вони що не бачили тріщин? Зараз найліпше кричати і шукати винних, хоча винуватець усіх бід — наша байдужість і очікування грому, який має грякнути. P.S. цікаво, хоч хтось з батьків вимагав звіту від адміністрації школи про витрати коштів, які здавали на ремонт?

А.О.: Тетяно, у кожного активіста є свій напрямок БЕЗОПЛАТНОЇ роботи на благо міста!!!! А директор школи отримує зп з наших бюджетних коштів. І, судячи з коментарів батьків мав свій бізнес в школі... І він несе пряму відповідальність!!! ПРЯМУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Це написано в посадовій інструкції!!!
Ця історія нагадує думку тих самих робітників-бюджетників, яких наймають на вибори, які фальсифікують вибори, і говорять що ми вже так 20 років вибори проводимо, а тим часом гинуть наші українські хлопці ізза таких безпринципних людей, які бряться сказати керівництву щось напроти та готові за 200грн батьківщину продати!

 Татьяна С.: Вибачте, це не виправдання, а зараз Вам, що платять? Найлегше сидіти вдома і волати в соціальних мережах, що все не так, а що конкретно, зробили Ви щоб було так, як треба, щось запропонували місцевій владі, вказали на якісь негаразди в місті (офіційно)?

А.О.: Паеі Тетяно, Ви перш ніж вказувати кому що робити, дізнайтеся інформацію про людину,а потім вже кажіть. Я неодноразово офіційно зверталася до влади для покращення міста і як секретар Громадської ради і як голова ГО «Альянс добрих справ». Наша молода ГО, зробила більше ніж Ви собі уявляєте і я не боюся про це заявляти. Якраз зараз готуємо звіт. Інша справа, що посадовці, такі як пані Козак, не надала жодної відповіді на офіційні запити, за що може і має понести відповідальність по закону. А якщо Вам, шановна, цікаво, чим займаюся я особисто і мої однодумці і колеги,то прошу прийти на засідання ГР, або хоча б продивитися сторінку в фб ГО «АЛЬЯНС ДОБРИХ СПРАВ». Нажаль Вас особисто і Ваших виступів ні на комісіях ні на сесії я не бачила. І хто Ви я також не маю честі знати...

«Шоковані балаболи»... Оновлено 18.10.2016: 3 комментария

 1. Ольга 17.10.2016 at 21:49

  Так а цитати де?

 2. admin 17.10.2016 at 21:57

  Ользі — пані Оля, вибачте — не встигаємо, але завтра обов"язково будуть!..

 3. Сонечко 18.10.2016 at 00:39

  Ахахах, Палич))) Розумію про що Ви)

  Читала ці пости та коментарі до них, але в полеміку з ними вступати не стала, (в деяких випадках краще мовчати ніж говорити), тому як теж була в «шоці» від того, що у них є тільки 2 варіанти: їх думка та не правильна.

  А ті хто не згоден з їх думкою, вони від них в шоці та пропонують повіситись)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.