Щось не поділили? (Оновлено 02.06.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Віктор Панджакідзе

Ігор Ларін

За інформацією одного з учасників останнього засідання виконавчого комітету, на засіданні Іващенко «розпікав» директора КП УЖКГ м.Василькова Ігора Ларіна за погану роботу.
Кажуть, що невдоволений Ларін скаржився в колі свого оточення, що Іващенко «нав'язує» йому некомпетентних працівників. Мовляв, наказав прийняти на посаду Віктора Панджакідзе по новій трудовій книжці, бо в старій є запис про непроходження випробувального терміну на одній з посад в «Водоканалі». Крім того, Панджакідзе замість того, щоб виконувати свої виробничі обов'язки, постійно знаходиться у виконкомі.
Існує версія, що «наїзд» Іващенка на Ларіна може бути викликаний «розбірками», що виникли в ході перевірки використання бюджетних коштів компетентними органами.

Оновлено 02.06.2012 

Як на справді виглядало «розпікання» Ігора Ларіна на засіданні виконкому, Ви можете побачити в репортажі одного з місцевих телеканалів, який з детальними подробицями і яскравими коментарями продемонстрував блідий вигляд та не зовсім зрозуміле бурмотіння очільника КП «УЖКГ м.Василькова».

Щось не поділили? (Оновлено 02.06.12): 5 комментариев

 1. Небайдужий 01.06.2012 at 21:35

  А що ділити, сперечаються хто буде керувати звалищем і сидіти на відкатах. А те що люди будуть задихаться від смороду та диму не важливо. Головне щоб їхня команда збагачувалась.

 2. Виталий 02.06.2012 at 22:14

  На протяжении 7 лет Иващенко «не видел» раздутые штаты коммунальников,толпу бездарей замов?Может дело в другом...Иващенку было наплевать на проблемы в городе за дерибаном земли,а сегодня, когда замаячила перспектива увольнения и город доведён до" ручки" ,он начал поиск «ВИНОВАТЫХ»?

 3. мешканець в/м 11 02.06.2012 at 23:28

  Ребята, впервую очередь надо спросить с Сирой Л.М. которая должна была мониторить тарифы, устанавливаемые коммунальными предприятиями. Она самоустранилась от этого. Хотя ее прямая обязанность как руководителя отдела «Економіки та власності міста» проверять тарифы (Акти регуляторного впливу)подготовить документацию на експертизу в «Держкомпідприємництво», получить рекомендации, обобщения и только тогда утверждать тарифы в городе.Но эта мадам страдает завышейной самооценкой, нулевыми знаниями и нежеланием работать для «громады» города. Так-что господа директора комунальных предприятий скажите большое спасибо госпоже СИРОЙ Л.М., которая так красиво Вас «бросила». Теперь Вам здорово прийдется отдуваться перед мером, прокуратурою, судами. Поблагодарите такого чиновника, котрая не выполнила свои служебные обязанности перед Вами. Желаем удачи. Кто следующий. Изучайте ЗАКОНЫ, если не хотите сидеть. Юристы Вас не спасут. Уважайте ВАСИЛЬКОВЧАН!!!

 4. Сергийко 04.06.2012 at 10:33

  Та Ларін частіше буває в ДК , чим в УЖКХ!Керувати танцями в нього краще виходить, та там й цікавіше — молодь, музика

 5. мешканець в/м 11 04.06.2012 at 22:10

  Как это директор предприятия в рабочее время посещает ДК?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.