Що за програма?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В порядку денному сесії Васильківської міської ради, яка відбудеться 14 лютого ц.р. під номером 4.2 значиться питання: «Про комплексну Програму розвитку системи забезпечення захисту населення м. Василькова від злочинних та протиправних проявів на 2014—2015 роки». На нашу думку, цю програму можна винести на розгляд сесії міськради тільки після широкого обговорення її положень громадськістю. Адже в сьогоднішній ситуації в країні, захист громадянами своїх законних прав також може трактуватись як «протиправні прояви».

Що за програма?.: 2 комментария

  1. Влад Сергієнко 08.02.2014 at 13:33

    Колбатов просить з міського бюджету 1 460 000 грн із них 400 000 на систему відеомоніторингу.

    З огляду на те, що в дитячих садках дітям нічого їсти і зафіксовано факти, коли директори ДНЗ просять у батьків додаткових грошей на картоплю, а злочинне угруповання під назвою партія регіонів приймає держбюджет в якому видатки на органи внутрішніх справ становлять 18 664 000 000 грн, що на 280 млн більше, ніж в 2013 році, то радив би з такими ідіотськими запитами звертатися до свого репресивного відомства, а не зазирати в бюджет міста.

  2. ЯКІВ 08.02.2014 at 18:57

    А записи відеомониторингу будуть у відкритому доступі для всіх платників податків на сервері в мережі інтернет?(на зразок веб камер) Чи тільки з доступом для уповноважених осіб, що дасть змогу уповноваженим спекулювати інформацією і при нагоді вирішувати, що показувати , а що ні? Ідея відеомониторингу дуже добра, особливо в громадських місцях (парки, дитячі площадки, ринки, школи, спортивні майданчики, площі, тощо), завдяки їй можна буде ідинтифікувати багатьох правопорушників, вандалів та зловмисників.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.