Що за кадром?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Продовжуючи тему про рішення депутатів щодо створення Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради, подаємо текст виступів начальника відділу культури Г. Ларіної, заступника міського голови І. Майстер, та заключного слова міського голови —

Г. Ларіна — ... я з фундаменту знаю, що таке культура, і як потрібно працювати для того, щоб була якість. Правильно сказали — є дуже багато недоліків в роботі. А хто не працює, тільки в того їх немає. І тому, будь-ласка, захищаю зараз не Ларіну, не посаду начальника відділу культури, хоча мені дуже важливо тут працювати. Я дивлюсь вам в очі і всім це кажу - для мене ця посада дуже важлива, тому, що там завжди я себе реалізовувала і бачила результати своєї роботи. Але я захищаю весь колектив з 127 осіб.

І. Майстер — ... я хотіла би звернути увагу депутатів — як звучить сам проект рішення — про створення управління культури і так далі. В положенні до даного проекту нічого не сказано, що він являється правонаступником відділу культури. Тобто, фактично голосуючи сьогодні за це питання ви створюєте нове управління культури. Це перше. На жаль, немає сьогодні присутньої особи, яка є автором даного проекту, я б задала її певні питання. Володимире Івановичу, в регламенті Васильківської міської ради чітко вказано, що всі проекти подаються на сесію з візами всіх виконавців. сьогодні там немає чотири основних візи, враховуючи візу профільного заступника, Вашого заступника, Володимире Івановичу. Я би все-таки рекомендувала переглянути дане питання в іншому форматі.

В. Сабадаш — в якому форматі?..

І. Майстер - реорганізація в частині назви відділу, от і все.

В. Сабадаш — змінюється місто, світ, Україна. І ми не можемо жити старими знайомствами, стосунками, особливо в цій категорії, про яку ми зараз розмовляємо. Я все прекрасно розумію, і неодноразово розмовляв з Ларіною. Я розумію це все...

На нашу думку, при обговоренні проекту рішення про створення Управління мало б прозвучати питання до Ларіної — чи не має в неї конфлікту інтересів як начальника відділу культури у зв"язку з арендою значних площ міського будинку культури її найближчими родичами?

 На жаль, це питання так і залишилося за кадром...

 

 

Що за кадром?.: 6 комментариев

 1. Дерибан валів 29.11.2017 at 16:50

  Прізвище Ларіних у більшості містян асоціюється з дерибаном культурної спадщини міста-змієвих валів та відданою роботою на колишньго мера дерибанщика та фальсифікатора Іващенка, при якому вона була секретарем ради. Дивно, що ця людина до цього часу очолює відділ культури і користується приміщеннями будинку культури по «льготному» тарифу. Моя думка така: можна закрити очі на цю так звану оренду приміщень в бк, бо це корисно для дітлахів, але пробачити очільниці культури вкрадених майже півгектара землі на валах на користь своїх близьких родичів не можна, оскільки тоді профанується саме поняття культури та культурної спадщини, а звідти і відповідне відношення до влади, яка призначає чи залишає таких керівників.

 2. Дерибан валів 29.11.2017 at 16:59

  Список проголосувавших дуже показовий, по ньому видно хто зацікавлений жити по старому дєдовському методу, і хто бажає змінити місто на краще. Всі прибічники темної сторони та маріонеточні депутати ідентифіковані.

 3. Гриша 29.11.2017 at 22:00

  Все зрозуміло з списку голосуючих : Омельченко, Фіалко, Кацяра танцюють під дудку Мосійчука, який танцює під дудку Іващенка С.Г.!! Лущик,Сергієнко,Сіранчук танцюють під гитару Слончаку, який співає під гитару Сірої! ! Науменко,Кривша,Коваленко ще досі хочуть танцювати в стилі 80!! Алексанян, Гладкова та Мурашки на підтанцовкі в Ларіної. МАРС в повному складі!!

 4. Катерина Степанівна 29.11.2017 at 22:49

  Я розповім Вам ,що відбувається за кадром. В 2016 році мою внучку син привіз з танців в непритомному стані. Вона погано себе почувала, ми не могли зрозуміти що відбувається та викликали швидку. Дитина опинилася на операційному столі. Я не хочу розповідати всі ті жахи, які пережила наша сім'я, можу тільки подякувати тим депутатам, які підтримали пропозицію мера, що дійсно потрібно щось міняти. Таких керівників танців як Ларіни не повинно бути. Наша дівчинка не тільки була фізично травмована, а й морально. Пройшло 1,5 року з того страшного часу а дитина про танці згадує моторошно. Але дивує те ,що сім я Ларіних навіть не вибачилася перед нами, після того , як мою онуку ледве не зробили калікою. Я зрозуміла, що наші діти для них, лиш спосіб заробляння грошей і нічого людяного в них не має.

 5. Труфальдіно 30.11.2017 at 17:54

  Мешканці міста вже переконалися, що ані Ларіна, ані Майстер не здатні організувати більш-менш пристойний захід. Все, що виноситься на сцену (або площу) настільки пропахло нафталіном, що іноді становиться просто соромно за наш відділ культури та болісно за витрачені бюджетні кошти. Хиба ні?

 6. Клавдия 30.11.2017 at 22:04

  Все, что пишут о Лариных это правда. У моих соседей Валентины и Бориса таже была история , что и у Катерины Степановны. У них дочь Настя ходила на танцы к ним месяц. Ребенок приходил от них с синяками на ногах и плакал от боли. Валя пошла к ним на разборки так как ребенок ничего не рассказывал, был запуган до смерти. Артур нахамил Валентине и сказал, что он у Насти вырабатывает гибкость, которой у нее нету."Если Вам что-то не нравиться ищите другое место"-заявил он. Валя поняла, что ребенку дорога закрыта в Марс. Мама Насю Перевела к другому руководителю в третью школу. После этого ребенок ожил и рассказал родителям, что Ларин Артур оскорблял непристойными словами и бил линейкой по ногам Настю, запугивал ее что выгонит. Ребенок сжав зубы терпел месяц это унижение, потому что хотела танцевать, пока родители что-то заподозрили и вовремя забрали ее. Это только один случай из десяти, а может и больше. Но это факт, который имел место. Пусть власть нашего города задумается КТО занимается творческим воспитанием наших детей и сколько детских душ травмировали они за столько лет. Узнав об этой истории, я была в шоке и посоветовала своим соседям обратиться в полицию, но они не верят в справедливое наказание Лариных, а ребенка лишний раз не захотели травмировать. Так и сходит им с рук их нечеловеческое отношение к некоторым детям, а душевные раны у детей остаются на всю жизнь. А у некоторых и физические остались.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.